Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Odwołane warsztaty radiomaryjne ?

~Papuga niezalogowany
18 lutego 2015r. o 11:44
Dobrze ramaj gadasz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2015r. o 11:54
Powtórzę... Jest to bezczelne - z łamaniem prawa - szantażowanie dyrektorów przeciw wymienionej z nazwy uczelni. Pod urojonym pretekstem. Na to nie może być żadnego usprawiedliwienia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koniecinka niezalogowany
18 lutego 2015r. o 14:29
emem napisał(a): Jezeli mialo to byc kosztem lekcji to decyzja o odwolaniu jest jak najbardziej prawidlowa i nie ma co nad tym decydowac. Dobrze, ze ministerstwo ogarnelo sie przed a nie po.
Jesli mialoby byc w ramach zajec dodatkowych, po lekcjach - no to prosze bardzo.


W szkole mojego dziecka zaprasza się ciekawych ludzi, odwiedza zakłady pracy. Dzieci poznają prace swoich rodziców, ewentualne swoje przyszłe zawody. I jest to zgodne z podstawą programową. Problemu nie ma. Jest atrakcyjny sposób przekazania podstawy.
W szkole ponadgimnazjalnej to nie miało być kosztem lekcji, ale atrakcyjną (choć niewygodną, dla co poniektórych) formą realizacji podstawy programowej.
Nie mam teraz czasu, ale postaram się wkleić punkty podstawy programowej. Zrobię to specjalnie dla Ciebie.
Jest takie powiedzenie; Kto chce psa zbić, kij zawsze znajdzie. Gdyby to był ktoś z lewej strony, problemu na pewno by nie było, a wręcz dudniło by się, jak ciekawie prowadzone są zajęcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 lutego 2015r. o 14:35
ramaj napisał(a): Przestań oglądać TVN bo masz potem takie reminiscencje jak wyżej.Dla ciebie jest telewizja z Torunia.


W przeciwienstwie do ciebie nie oglądam żadnej telewizji z prostego powodu, a właściwie dwóch: 1) nie mam telewizora 2) sam sobie wyszukuję informacje na interesujące mnie tematy, zamiast czekać na dane przetworzone wcześniej przez różnorakich durczoków.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 lutego 2015r. o 19:26
... A wracając do sprawy. Nie wiem jak tam było z tym odwołaniem , ale jednego jestem pewien. Miliardy much nie mogą się mylić ;)

Zmoderowano 18.02.2015 godz.19:42 - powód: usunięcie cytowanego posta , wulgaryzm (moderator)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2015r. o 20:48
Pannazdzieckiem napisał(a): ...
A wracając do sprawy. Nie wiem jak tam było z tym odwołaniem , ale jednego jestem pewien. Miliardy much nie mogą się mylić ;)


Przykre że dla autora wpisu wyznacznikiem co jest dobre a co złe jest mucha.
Niektórzy widzę przespali swoją szansę żeby wspiąć się na wyższą gałąź i dla nich mucha jest "autorytetem".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gdzie była Kluzik? niezalogowany
18 lutego 2015r. o 22:51
"Wzywający rodziców do czujności – i sprawdzania, jakie treści przekazywane są w szkole ich dzieciom – edukatorzy Pontonu sami prowadzą lekcje w szkołach w Warszawie i okolicach. Jak takie zajęcia wyglądają? Pozostaje to ich tajemnicą. Na lekcje nie są bowiem wpuszczani ani rodzice, ani wychowawcy (...) informacja o zajęciach jest podawana rodzicom w sposób mocno enigmatyczny. Dzieci miały po prostu wziąć udział w „warsztatach o dojrzewaniu". Tylko nieliczni, bardziej dociekliwi rodzice w końcu uzyskali informację, że warsztaty mają prowadzić ludzie z Pontonu. Po protestach szkoła wycofała się z pomysłu."

http://www.rp.pl/artykul/61991,1012862.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.