Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

pierogi

~do hejtera niezalogowany
18 lutego 2015r. o 12:15
~pirog napisał(a): opalkowe pierogi - jak obwodnica - szerokim lukiem....


wszystkim smakują , są robione z najlepszych produktów, zatem zastanów się następnym razem po co hejtujesz i jaki masz w tym interes
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2015r. o 12:24
A dlaczego twierdzisz, że w Opałkowej wszystkim smakują ?
Mi nie smakują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2015r. o 12:25
Mm po prostu inny gust i jak każdy mam swoje sprawdzone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pierożki niezalogowany
18 lutego 2015r. o 12:43
Mi też w Opałkowej nie smakują.
Za to dobre są w Jeleniej w tej galerii na rogu. Na najwyższym piętrze mają pyszne obiadki i pierożki mniaaaam. :):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~madzia niezalogowany
18 lutego 2015r. o 14:04
mi i moim znajomym najlepiej smakują z Dobrej albo jeszcze u P.JADZI na ul.Małachowskiego ma z różnym nadzieniem :P co do Opałkowej to tez jestem na NIE,przykro mi ale chyba nie moj smak :| zreszta flaki tez mają do du...y
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
18 lutego 2015r. o 14:09
~madzia napisał(a): mi i moim znajomym najlepiej smakują z Dobrej albo jeszcze u P.JADZI na ul.Małachowskiego ma z różnym nadzieniem :P co do Opałkowej to tez jestem na NIE,przykro mi ale chyba nie moj smak :| zreszta flaki tez mają do du...y
a to swojskie u P jadzi cz mrożonka pospolita?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~busiakłapusia niezalogowany
18 lutego 2015r. o 14:21
~klucz-nick napisał(a): najlepsze pierogi są domowe



Pierwszy raz w życiu muszę się zgodzić z klucz-nickiem,najlepsze są domowe,moja mama robiła wyborne,przeważnie ruskie albo z kapustą z grzybami,ja robię różne najlepiej wolę z kaszą gryczaną z serem i smażone "czebureki" z mięsem[nauczyłam się je robić od przyjaciół z Kazachstanu,ze szpinakiem a na słodko z twarogiem i truskawką,z wiśniami i jagodami.Wiwat domowe pierogi ,to jest fajne "żarełko" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2015r. o 15:04
prosze przepis na te CZUBEREKI ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza