Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

pierogi

~ niezalogowany
18 lutego 2015r. o 15:12
ponoć gdzieś na Jana Pawła sprzedaja pierogi bardzo dobre i nie tylko pierogi . domowe jedzenie ale nie wiem w którym miejscu ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2015r. o 15:15
http://www.twardyszparag.pl/kuchnia-rosyjska-2/najlepsze-czebureki-swiata/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~picuś niezalogowany
18 lutego 2015r. o 15:16
~MADZIA napisał(a): (...)



o przepraszam, na jana pawła na przeciwko szkoły w pierogarni panie lepią w kuchni niemal na naszych oczach, jak się dobrze wychylić to widać:) więc nie wszędzie mrożone :)

Zmoderowano 18.02.2015 godz.15:25 - powód: usunięcie cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~madzia niezalogowany
18 lutego 2015r. o 15:31
dziękuje,napewno spróbuję ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2015r. o 15:39
W pierogarni na JP II bardzo dobre i zamawiałem tam nawet na Boże Narodzenie uszka.
Mogę polecić !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2015r. o 16:08
Niema to jak darmowa reklama.
Można tam nawet płacić karta.
Niestety pierogi juz nie te co kiedyś.
Mniejsze, droższe, wiec juz nie jest tak fajnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1 niezalogowany
18 lutego 2015r. o 16:24
~MADZIA napisał(a): A W KTÓREJ RESTAURACJI MASZ LEPIONE NA CITO????U PANI JADZI JEŚLI ZAMÓWISZ WCZESNIEJ TO MASZ A NA CODZIEŃ MROZONE :P


No właśnie w Opałkowej codziennie od 5 rano zaczyna się klejenie pierogów,najpierw farsze, potem ciasto i o 12 są gotowane!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2015r. o 16:26
No widzisz ,jest kryzys.Ja zawsze zamawiam 1i 1/2 porcji .Wychodzi gdzieś na sztuki 12/13 pierogów.Głodny się naje.Buziaczki. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.