Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dachowanie BMW
~ niezalogowany
20 lutego 2015r. o 17:59
~ napisał(a): a gdzie jest napisane, że kierowca ciężarówki musi mieć większe doświadczenie ?? Umiejętności nie zależą od auta jakim się jeździ ale od doświadczenia jakie się nabywa na kursach i z czasem na drodze. Poza tym może i ten z ciężarówki miał pecha i spotkał bmkę na drodze
http://youtu.be/mQu-TlsRzL0


wsiądz do ciężarówki i się przekonasz czy nie trzeba mieć doświadczenia,jezdże autem ciężarowym i tam musisz mieć oczy do okoła głowy ,bo co niektórzy nie wiedzą że 40 ton dłużej hamuje niż jedna tona,kto nie jezdzi to może gdybać ,na kursie nie nauczysz się jezdzić praktyka przychodzi z czasem bez L na dachu.

Zmoderowano 20.02.2015 godz.20:17 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
20 lutego 2015r. o 18:50
Prawy tył-czarna felga.
Lewy tył-biała felga.
Może jesli chodzi o opony to było wkładane co jest pod ręką,byle jechało? ;)
Wiem wiem-zaraz powiecie,że kapcia złapał i taki miał zapas,tez mozliwa wersja ;)

Kogos poniosło troszke i ma szczęscie,że to nie było bokiem,ale frontem ,bo dzwon bokiem to banan ,a przy nawet głupich 60-70km/h bokiem w takie drzewo to banan murowany ,a driver sam by z auta nie wyszedł..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2015r. o 19:02
Brak wyobraźni w obu postach, powinni wam zabrać tlen... :D :D :D

Zmoderowano 20.02.2015 godz.20:17 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2015r. o 19:23
Miał szczęście, że się nie zabił na tym drzewie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2015r. o 20:08
~ napisał(a): to, że kierowca ciężarówki powinien mieć doświadczenie to ja wiem, ale zbyt wielu spotkałem na drodze takich co tego doświadczenia nie mieli, dlatego, nie każdy kierowca ciężarówki jest "doświadczonym kierowcą"


wsiądz do ciężarówki i się przekonasz czy nie trzeba mieć doświadczenia,jezdże autem ciężarowym i tam musisz mieć oczy do okoła głowy ,bo co niektórzy nie wiedzą że 40 ton dłużej hamuje niż jedna tona,kto nie jezdzi to może gdybać ,na kursie nie nauczysz się jezdzić praktyka przychodzi z czasem bez L na dachu.

Zmoderowano 20.02.2015 godz.20:18 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2015r. o 20:10
~ napisał(a): a gdzie jest napisane, że kierowca ciężarówki musi mieć większe doświadczenie ?? Umiejętności nie zależą od auta jakim się jeździ ale od doświadczenia jakie się nabywa na kursach i z czasem na drodze. Poza tym może i ten z ciężarówki miał pecha i spotkał bmkę na drodze


na kursach ??? kolego nie masz pojęcia o czym piszesz ....

Zmoderowano 20.02.2015 godz.20:19 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2015r. o 21:05
ludzie toż to cud ze ten młodzik dycha. :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2015r. o 22:12
~ napisał(a):
na kursach ??? kolego nie masz pojęcia o czym piszesz ....
Zmoderowano 20.02.2015 godz.20:19 - powód: błąd cytowania (moderator)

dla twojej wiadomości, są kursy doskonalące jazdę. Nie kursy na prawo jazdy tylko ją doskonalące. Drogie lecz uczące dużo więcej. Drugą metodą nauki jest doświadczenie, które niestety zdobywa się latami. Tak jak pisałem zbyt dużo młodych "łapie" prawka na C+E by zarobić parę groszy i "nie pamiętają" że mają czasem po 40t zestawy, wydaje im się, że tempomat umila życie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza