Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dachowanie BMW
3748
#maly1312 nieaktywny
21 lutego 2015r. o 9:13
rozwodzicie się nad tym jak by taka sytuacja miała miejsce pierwszy raz. Lepek czy jechał bym toyota, Fordem czy czym innym to i tak by orła wywinal bo poprostu frunal za szybko.... a to że bmw najczęściej leży w rowie to tylko dlatego że duo młodych amatorów za szybko nimi lata i tyle

"maly"1312
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znajoma niezalogowany
21 lutego 2015r. o 10:45
Apeluję o więcej wyczucia nie ważne czy jechał szybko czy nie uważał. Powinniście oszczędzić złośliwości bo zawsze jest jakaś rodzina, która przeżywa i jakiś człowiek, który cierpi. Jeśli macie go za ...a zachowajcie to dla siebie a nie komentujecie chamsko na forum bo ktoś bardzo na tym cierpi.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
21 lutego 2015r. o 10:46
maly1312 napisał(a): rozwodzicie się nad tym jak by taka sytuacja miała miejsce pierwszy raz. Lepek czy jechał bym toyota, Fordem czy czym innym to i tak by orła wywinal bo poprostu frunal za szybko.... a to że bmw najczęściej leży w rowie to tylko dlatego że duo młodych amatorów za szybko nimi lata i tyle
przeczysz sam sobie mówisz że bmw najczęściej leży w rowie ale nie ma różnicy jakby jechał toyotąniestety tojota jest tak doskonała w prowadzeni że bmw przy tijocie to wóz drabiniasty[czujesz jak prawdziwe japońskie fakty biją cię w pysk],kiedy ostatni raz widziałeś toyotę w rowie?bo ja nigdy za to bmw widzę w rowie raz na 2 tygodnie bez względu na warunki drogowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~POżyteczny idiota niezalogowany
21 lutego 2015r. o 10:50
~marcin napisał(a): ...
właśnie widać ile twój brat wie o jeżdzie,jak się z wozu konnego przesiadasz na bmw takie tego skutki,koń się spłoszył.

Zmoderowano 21.02.2015 godz.13:12 - powód: usunięcie cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~on niezalogowany
21 lutego 2015r. o 14:28
Chodźcie na rękach będzie bezpieczniej :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3748
#maly1312 nieaktywny
22 lutego 2015r. o 9:46
~klucz-nick napisał(a):
maly1312 napisał(a): rozwodzicie się nad tym jak by taka sytuacja miała miejsce pierwszy raz. Lepek czy jechał bym toyota, Fordem czy czym innym to i tak by orła wywinal bo poprostu frunal za szybko.... a to że bmw najczęściej leży w rowie to tylko dlatego że duo młodych amatorów za szybko nimi lata i tyle
przeczysz sam sobie mówisz że bmw najczęściej leży w rowie ale nie ma różnicy jakby jechał toyotąniestety tojota jest tak doskonała w prowadzeni że bmw przy tijocie to wóz drabiniasty[czujesz jak prawdziwe japońskie fakty biją cię w pysk],kiedy ostatni raz widziałeś toyotę w rowie?bo ja nigdy za to bmw widzę w rowie raz na 2 tygodnie bez względu na warunki drogowe.

co Ty człowieku piszesz? jakie BMW to wóz drabiniasty? leki kupuje bmw bo za parę gorszy woli poszaleć bmw niż toyota i tyle a to że stan tych aut często jest polarny to druga sprawa bo chlopaczek kasy nie ma na eksploatację... Bmw to świetne samochody mimo że sam mi innej marki a pierdzielenie i porównywanie do Toyoty to jakiś absurd... to całkiem inne auta i nawet nie ważne są tutaj modele

"maly"1312
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
22 lutego 2015r. o 12:47
maly1312 napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
maly1312 napisał(a): rozwodzicie się nad tym jak by taka sytuacja miała miejsce pierwszy raz. Lepek czy jechał bym toyota, Fordem czy czym innym to i tak by orła wywinal bo poprostu frunal za szybko.... a to że bmw najczęściej leży w rowie to tylko dlatego że duo młodych amatorów za szybko nimi lata i tyle
przeczysz sam sobie mówisz że bmw najczęściej leży w rowie ale nie ma różnicy jakby jechał toyotąniestety tojota jest tak doskonała w prowadzeni że bmw przy tijocie to wóz drabiniasty[czujesz jak prawdziwe japońskie fakty biją cię w pysk],kiedy ostatni raz widziałeś toyotę w rowie?bo ja nigdy za to bmw widzę w rowie raz na 2 tygodnie bez względu na warunki drogowe.

co Ty człowieku piszesz? jakie BMW to wóz drabiniasty? leki kupuje bmw bo za parę gorszy woli poszaleć bmw niż toyota i tyle a to że stan tych aut często jest polarny to druga sprawa bo chlopaczek kasy nie ma na eksploatację... Bmw to świetne samochody mimo że sam mi innej marki a pierdzielenie i porównywanie do Toyoty to jakiś absurd... to całkiem inne auta i nawet nie ważne są tutaj modele
nawet się wysłowić nie potrafisz patolisz jakieś nie uzasadnione pierdoły.ceny tych aut są podobne więc?kupię bume bo lachony wiejskie na toyotę nie polecą?chłopcze bmw ma tylny napęd bez szpery i blokad anty poślizgowych i mcpersony czyli archaiczne zawieszenie,a tojota ma przedni napęd system wielo wachaczowy i bardzo dobrze się prowadzi wybacza błędy a ,buma nie wybacza trzeba mieć doświadczenie i mózg,ja nigdy nie miałem bejki nie mam i miał nie będe nissan yapan forewer.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~łobuz niezalogowany
22 lutego 2015r. o 12:56
nawet się wysłowić nie potrafisz patolisz jakieś nie uzasadnione pierdoły.ceny tych aut są podobne więc?kupię bume bo lachony wiejskie na toyotę nie polecą?chłopcze bmw ma tylny napęd bez szpery i blokad anty poślizgowych i mcpersony czyli archaiczne zawieszenie,a tojota ma przedni napęd system wielo wachaczowy i bardzo dobrze się prowadzi wybacza błędy a ,buma nie wybacza trzeba mieć doświadczenie i mózg,ja nigdy nie miałem bejki nie mam i miał nie będe nissan yapan forewer.
Ty chyba musisz najpierw poczytać trochę o tych autach. Mam bmw i jest tam system wielowachaczowy, ma też systemy antypoślizgowe. Auto się bardzo dobrze prowadzi. A to że nie będziesz nigdy miał bmw to tylko oznacza ze twój mózg nie ogarnie nigdy tego ze można jeździć autem z napędem na tył. Kup sobie lepiej miesięczny i lataj czerwonymi tylko uważaj bo autobusy tez maja tylny napęd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza