Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślepy monitoring?
~jegomosc mlodszy niezalogowany
2 marca 2015r. o 16:13
Najzwyczajniej mógl sobie zjechac bo tam jest pochylo w strone kina a sam baner mogl zadzialac jak zagiel albo ktos sobie usiadl a bieg czy reczny puscil i jest aferta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2015r. o 16:23
~jegomosc mlodszy napisał(a): Najzwyczajniej mógl sobie zjechac bo tam jest pochylo w strone kina a sam baner mogl zadzialac jak zagiel albo ktos sobie usiadl a bieg czy reczny puscil i jest aferta.


Pod górkę zjechał?
stał tam w kilku miejscach, a w tym akurat stał ze 2 tygodnie i zjechał?
Taki ślepy traf, a nie wierzę że właściciel nie zabezpieczył odpowiednio auta żeby nie "zjechało"
Ktoś miał niezły ubaw i tyle.
A dla drugiego szkoda, czyli zwykły wandalizm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~łobuz niezalogowany
2 marca 2015r. o 16:27
cos mala kwota tej wyceny uszkodzen. zniszczone auto trzeba odcholowac do mechanika bo nie ma sprawnego swtala z tylu wiec nie moze jezdzic po drogach publicznych ( policja zabierze dowod). nowa lampa, nowy zderzak, nowy blotnik i lakierowanie, zlozenie wszystkiego. mysle ze 1000 mozna wolac :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anty-sm niezalogowany
2 marca 2015r. o 16:28
kiedys na mojego syna napadli pod samym wiezowcem - ukradli mu telefon....wale na straz miesjak, a oni mi z tekstem, ze akurat teraz ta kamera jest zepsuta :) smiech na sali - jaki monitoring??

do autora tekstu - pewnie, ze ludzie wola wrzucac zdjecia do sieci niz informowac odpowiednie sluzby....przeciez te sluzby nie maja naszego zaufania.....

umiesz liczyc - licz na siebie - podstawa w relacjach ze "sluzbami"

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6807
#cemoi07 nieaktywny
2 marca 2015r. o 16:29
Cytat - " (...) jednak nowa pani komendant Kamila Chalewicz- Pudłowska nie miała ochoty z nami rozmawiać, mimo iż była obecna w komendzie. "

– W mojej ocenie nie ma lepszego następcy – powiedział nam Emil Zając. (istotne 23.02 2015)

Podejrzewam, że Prezydent Piotr Roman też uważa, że Pani Chalewicz-Pudłowska reprezentuje najwyższy poziom kultury i profesjonalizm. W końcu Straż Miejska komu ma służyć?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2015r. o 16:31
~ napisał(a): Pod górkę zjechał?
stał tam w kilku miejscach, a w tym akurat stał ze 2 tygodnie i zjechał?
Taki ślepy traf, a nie wierzę że właściciel nie zabezpieczył odpowiednio auta żeby nie "zjechało"
Ktoś miał niezły ubaw i tyle.
A dla drugiego szkoda, czyli zwykły wandalizm.


Jak w to wierzysz to szukaj sprawców. Może kiedyś ktoś na kogo da sie zgonic się znajdzie.

Zmoderowano 05.03.2015 godz.17:50 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2015r. o 16:40
Nie wiem jak Wy, ale mnie wkurzają takie auta z reklamami które stoją i zajmują miejsce na parkingu. Nie dość że przed samą galerią jest pare miejsc na krzyż, to jeszcze stoi tam taki maluch a ty musisz jeździ po całej okolicy i szukać miejsca gdzie można będzie stanąć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TEDI niezalogowany
2 marca 2015r. o 16:50
~ napisał(a): Nie wiem jak Wy, ale mnie wkurzają takie auta z reklamami które stoją i zajmują miejsce na parkingu. Nie dość że przed samą galerią jest pare miejsc na krzyż, to jeszcze stoi tam taki maluch a ty musisz jeździ po całej okolicy i szukać miejsca gdzie można będzie stanąć


Zaraz się okaże, że ofiara jest sama sobie winna. To jak z tymi dziewczynami w kusych spódniczkach, które "same się proszą o gwałt". Nie dajmy się zwariować - to, że kogoś coś denerwuje, a to coś jest legalne, nie znaczy, że może to zniszczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego