Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślepy monitoring?
7213
#trol nieaktywny
2 marca 2015r. o 17:42
Zaraz zaraz ja ich nie wybierałem ;p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2015r. o 17:50
~ napisał(a): Nie wiem jak Wy, ale mnie wkurzają takie auta z reklamami które stoją i zajmują miejsce na parkingu. Nie dość że przed samą galerią jest pare miejsc na krzyż, to jeszcze stoi tam taki maluch a ty musisz jeździ po całej okolicy i szukać miejsca gdzie można będzie stanąć


tak dokładnie darmowa reklama i blokada miejsca parkingowego, chyba komuś puściły nerwy ......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomasz niezalogowany
2 marca 2015r. o 17:54
Stawianie aut-reklam w takich miejscach powinno być zabronione. Wcale nie szkoda mi właściciela tego auta. Ile razy przejeżdżam pod galerią to mnie nerwy biorą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
2 marca 2015r. o 18:18
Ktoś nie zaciągnął hamulca ręcznego i sobie maluch pojechał. Który kierowca tak parkuje że ręcznego nie zaciąga?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2015r. o 18:45
~Tomasz napisał(a): Stawianie aut-reklam w takich miejscach powinno być zabronione. Wcale nie szkoda mi właściciela tego auta. Ile razy przejeżdżam pod galerią to mnie nerwy biorą...


Mnie jest go szkoda, chciałbym sobie w końcu sprawić takiego maluszka. :C

A co do tych konkretnie to fakt, jest ich chyba kilka, bo gdzieś niedaleko Orki takiego widziałem też i stoją od dawna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edwardocappucino niezalogowany
2 marca 2015r. o 18:45
Dokładnie... mnie uczono, że pojazd ma być tak zabezpieczony aby takich niespodzianek nie było. Wiadomo, że jak zaciągną na hol i przeciągną ale tu prawdopodobnie ktoś pojazdu w prawidłowy sposób nie zabezpieczył :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~em niezalogowany
2 marca 2015r. o 18:46
Miasto monitorowane?, osoba zatrudniona na stanowisku nadzorowania kamer miejskich powinna odpwiedzieć za całą zaistniałą sytuacje, stanowiskiem zwolnienie dyscypilnarne.
Co by było gdyby w tym miejscu akurat została zabita osoba?
Pani komendant Straży Miejskiej również nie miała by nic do powiedzienia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3894
#renegat nieaktywny
2 marca 2015r. o 18:48
nie popieram również reklam tego typu, jak również pracy i pomocy ze strony pseudo straży miejskiej, może niech Emil łowca fotoradarów zajmie się pracą naszych strażników !! !! !! !! !! [img=1425318497_6jsv0ra.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego