Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślepy monitoring?
~ niezalogowany
2 marca 2015r. o 22:12
~~78 napisał(a): Oni wtedy reagują i widzą na monitoringu jak ktoś spokojnie piwko pije wtedy są. Won ze Strażą Miejską


100 Zł za spożywanie napoju chłodzącego

a jak mi podprowadzili rower z przed urzedu to też była mowa trawa że kamery mają punkty a tak po za tym tamta była ponoć uszkodzona bo nikomu się nie chciało przejrzeć nagrań
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2015r. o 23:30
~majętny Stef napisał(a): Ktoś nie zaciągnął hamulca ręcznego i sobie maluch pojechał. Który kierowca tak parkuje że ręcznego nie zaciąga?

stefo, na zimę hamulca ręcznego się nie zaciąga...
druga sprawa, nie takie auta się przenosiło...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2015r. o 23:36
~em napisał(a): zostać ukarana przez organ podległy.

chyba nadrzędny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2015r. o 23:46
trol napisał(a): Zaraz zaraz ja ich nie wybierałem ;p

jak nie wybierałeś to nie powinieneś narzekać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sauron niezalogowany
3 marca 2015r. o 7:15
Moje pytanie jest następujące:
Komu podlega straż miejska i do jakich celów została powołana?
Monitoring nie zadziałał gdyż jak zwykle zawiódł czynnik ludzki, więc jeśli "obserwator" obrazów z monitoringu nie widział lub po prosu zasnął, nie może zajmować tak odpowiedzialnego stanowiska.
Monitoring w mieści miał zapewnić prewencję, czyli zapobieganie wykroczeniom, lub bezzwłoczne działania służb porządkowych.

Jak tu wyczytałem to poszkodowany zawiadomił policję w godzinach porannych, od chwili zdarzenia minęło jakieś 10 godz, nie wieżę że w tym czasie nie jechał tamtędy jakiś radiowóz(to centrum miasta) i też nie zareagowali?

Wniosek zatem nasuwa się taki że

Mamy ślepe lub leniwe służby porządkowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maćko niezalogowany
3 marca 2015r. o 8:16
~ napisał(a):
stefo, na zimę hamulca ręcznego się nie zaciąga...
A co ma piernik do wiatraka? To, że masz malucha w którym zamarza linka to i nie zaciągasz. W moim aucie jest automatyczny "ręczny", który sam się zaciąga podczas parkowania i nie zauważyłem aby w zimie coś się zmieniało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maćko niezalogowany
3 marca 2015r. o 8:18
~em napisał(a):
Drogi Panie Maćko nie sądzę abyśmy przeszli na stopę "koleżeńską" ...
"Stopa koleżeńska" pojęcie względne. Też nie przypominam sobie abym zezwolił ci na dyskusję :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Vivd niezalogowany
3 marca 2015r. o 9:57
Te auta są naprawdę wkurzające. Sposób na darmową reklamę ! ! !
Ale przyokazji blokowanie miejsc parkingowych. Może ktoś już miał dość tego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza