Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
19 marca "Kuchenne rewolucje" z Aniołka
~ niezalogowany
6 marca 2015r. o 14:37
co do kurnej to szukają kucharza lub kucharkę, ogłoszenie jest na szybie-witrynie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
6 marca 2015r. o 14:49
~xxx napisał(a): Magda Gessler codziennie przez czas jaki była stołowała się w kurnej chacie wraz ze swoją 30 -osobowa ekipą. I wręcz była zadowoleni z pyszn i ego jedzenia. A nie mówia i na pewno nie powie nic w progrmie o kurnacie, ponieważ byłaby to reklama, a właściciele nie dali pozwolenia żeby ktoś w telewizji mówił na temat tej knajpy. Pozdrawiam serdecznie właścicieli Kurnej Chaty, najlepsze jedzenie w mieście!!!!!! :)

Nie przypominam sobie, aby cokolwiek pochwaliła. Stołowałem się w Kurnej w chwili, gdy ona tam weszła, więc udało mi się usłyszeć co mówiła, a dobre to nie było. Jedzenie z zamrażarki, robione na jednym i tym samym niezmienionym tłuszczu przez cały dzień i przez to tłuste aż za bardzo - tak powiedziała. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2015r. o 20:01
Zabawne co mówisz, skoro i tak przychodzisz i tam jesz! Jedzenie z zamrażarki ?! To po jakiego ciula szukają kucharza ?! Bezmyslność ludzka nie zna granic :)

Zmoderowano 06.03.2015 godz.21:46 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ghgggh niezalogowany
6 marca 2015r. o 21:24
Ludzie wy naprawdę nie macie pojęcia jak tak jest a piszecie głupoty. Śmierdzi tam olejem ponieważ to mała knajpka i smażą blisko sali wiec cały smród unosi się wszędzie. A co do jedzenia to wy naprawdę myślicie ze ktoś specjalnie dla niej zamawiał jedzenie z innej restauracji? Przecież właściciele kurnej chaty nie wiedzieli ze ona będzie jadła tam. A po drugie jak by jej nie smakowało to by tam nie jadła 3 dni tylko poszła do starówki. Pomyślcie najpierw co wy piszecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3053
#iga1 nieaktywny
6 marca 2015r. o 22:03
~ napisał(a):
Zabawne co mówisz, skoro i tak przychodzisz i tam jesz! Jedzenie z zamrażarki ?! To po jakiego ciula szukają kucharza ?! Bezmyslność ludzka nie zna granic :)Zmoderowano 06.03.2015 godz.21:46 - powód: zbędne cytowanie (moderator)

znam kogoś kto tam kiedyś pracował jako "kucharz" i na prawdę dają jedzenie z zamrażarki a olej jest chyba z tygodnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gfgj niezalogowany
6 marca 2015r. o 22:16
Tak dają frytki z zamrażarki 😄😄
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~--- niezalogowany
6 marca 2015r. o 22:25
Byłem tam parę lat temu i capiło papierochami , że obiad w ogóle mi nie smakował. Więcej tam nie zawitałem i nie zawitam. Na samo wspomnienie to aż mnie trzęsie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
9 marca 2015r. o 19:56
~ napisał(a):
Zabawne co mówisz, skoro i tak przychodzisz i tam jesz! Jedzenie z zamrażarki ?! To po jakiego ciula szukają kucharza ?! Bezmyslność ludzka nie zna granic :)Zmoderowano 06.03.2015 godz.21:46 - powód: zbędne cytowanie (moderator)

Dlaczego zabawne? Mówię to, co powiedziała pani Magda. Odróżnij moją opinię od usłyszanej z jej ust, zanim cokolwiek napiszesz.
A kucharza tam szukają właśnie po to, aby robić żarcie i wkładać je do zamrażarki. Później z tej zamrażarki do frytkownicy ze starym olejem.
Mimo to według mnie robią tam przyzwoite jedzenie, więc się nie ciskaj, gdyż do tej pory nie dałem swej opinii na ten temat. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza