Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

50 twarzy dewianta

~ niezalogowany
9 marca 2015r. o 1:14
jeśli już to "kolegom" ciołku, jestem facetem i nie chodzę do Mopsu, a tobie sprawia przyjemność - jak czytam- wychwalanie siebie jako macho w łóżku, jesteś żałosny. Raz kobietom składasz miłe życzenia, a potem używasz idiotyzmów w opisywaniu swych "dewiacji". Burak jesteś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2015r. o 1:17
~Smiech na sali napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Amen. Nie jestem kobietą Ojciec :)


A i do tego posta az zal by bylo czegos nie dodac. To czym ty w koncu jestes? Facetem przerobionym na babke? Czy odwrotnie? Zeby dziecko mialo troche meskiej reki, a moze jedno i drugie? Wiesz nie wsadzam nosa w wychowanie nie swoich dzieci ktorych jeszcze zreszta nie mam ale nie czaje twojej jazdy. Panna z dzieckiem czy Pan? Wiesz to jest roznica, chyba ze gej, i zdobywasz w ten sposob ofiary. Bez urazy dla gejow. Nie jestem rasistowski ani krytyczny w tej sprawie byle odemnie w miare z daleka :)

Czytaj ze zrozumieniem i do tego wszystkie posty, to się dowiesz że Panna to jego znak zodiaku ciołku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2015r. o 1:19
"kolegom lub koledze" analfabeto CNC...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
9 marca 2015r. o 1:23
~ napisał(a): jeśli już to "kolegom" ciołku, jestem facetem i nie chodzę do Mopsu, a tobie sprawia przyjemność - jak czytam- wychwalanie siebie jako macho w łóżku, jesteś żałosny. Raz kobietom składasz miłe życzenia, a potem używasz idiotyzmów w opisywaniu swych "dewiacji". Burak jesteś.


do nauki: 2 są poprawne zależy w jakiej formię liczbowej !! !!
nie twoja sprawa co lubie , jak sypiam, jak kogo traktuje...masz kompleksy to do psychiatry , da leki i bedzie ok.....moje dewiacje moja sprawa , nie podoba sie nie czytaj...jesteś pizd..ą to bądź..wal gruchę i spać
a to ze składam kobietom"liczba mnoga" życzenie nie znaczy ze w łóżku muszę tylko po bożemu

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2015r. o 1:27
Uważaj bo ci żyłka pęknie... i potem już ci nie stanie nigdy . Burak..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
9 marca 2015r. o 1:28
~ napisał(a): "kolegom lub koledze" analfabeto CNC...


... :)
kolegą liczba pojedyncza
kolegom liczba mnoga !! !!
do jutra zrozumiesz !!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2015r. o 1:32
CNC napisał(a):
~ napisał(a): "kolegom lub koledze" analfabeto CNC...


... :)
kolegą liczba pojedyncza
kolegom liczba mnoga !! !!
do jutra zrozumiesz !!

Debil: l.poj. :dawała koledze, a nie dawała kolegą.
ty to za rok tego nie pojmiesz.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~smiech na sali niezalogowany
9 marca 2015r. o 1:46
~ napisał(a):
~Smiech na sali napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Amen. Nie jestem kobietą Ojciec :)


A i do tego posta az zal by bylo czegos nie dodac. To czym ty w koncu jestes? Facetem przerobionym na babke? Czy odwrotnie? Zeby dziecko mialo troche meskiej reki, a moze jedno i drugie? Wiesz nie wsadzam nosa w wychowanie nie swoich dzieci ktorych jeszcze zreszta nie mam ale nie czaje twojej jazdy. Panna z dzieckiem czy Pan? Wiesz to jest roznica, chyba ze gej, i zdobywasz w ten sposob ofiary. Bez urazy dla gejow. Nie jestem rasistowski ani krytyczny w tej sprawie byle odemnie w miare z daleka :)

Czytaj ze zrozumieniem i do tego wszystkie posty, to się dowiesz że Panna to jego znak zodiaku ciołku.


Czytalem patafianie, ale po takim typie czlowieka cholera wie czego sie spodziewac, normalny czlowiek patrzac na to nie bedzie myslal o znakach zodiaku baranie (jezeli to twoj znak) Tylko o tym ze to kobieta, widac celowo tak zrobil. Na bank Homo haha Bronisz go to bron, s r a m na wasze koterie na tej stronie, myslicie z jestescie od dawna na forum i macie najwiecej do powiedzenia, otoz nie, probojecie blyszczec swoimi wypowiedziami a przed monitorem smierdza wam skarpety i dlubiecie w nosie zjadajac swoje gile z nerwow. Gardze tym waszym pseudo nowoczesnym podejsciem do zycia, i do spraw waznych. Za duzo seriali, trudnych spraw i dlaczego ja. Jak sie czyta te niektore wypowiedzi, to jak sami mydlicie sobie oczy bo boicie sie prawdy to az zal sciska du pere. Zegnam was, jak pozjadaliscie wszystkie rozumy to najpierw dobrze je przezujcie zanim sie odezwiecie. Jak wam ktos pocisnie to zaraz wyzwiska sie sypia z waszej strony na przyklad "Pustaczu" co to w ogole jest za przezwisko hahahaha ale jak wy cos piszecie to kazdy ma to czytac uwaznie i nikt nie ma prawa sie nie zgodzic, wycieram wami asfalt Ci najmadrzejsi, nara
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.