Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

50 twarzy dewianta

~ojciec niezalogowany
8 marca 2015r. o 21:48
~:) napisał(a): Skoro głupoty Cię nie interesują po co założyłeś wątek? Jak mnie coś nie interesuje to ignoruje to.


Ciulu, to nie on założył tylko ja. Ma prawo pisać co uważa za stosowne. I zapamiętaj że PANNAZDZIECKIEM to FACET!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 marca 2015r. o 22:07
Dokładnie :)

ojciec napisał(a): Pytanie do kobiet: Czy serio rajcuje Was - kobiety - takie pętanie, biczowanie i inne dziwadła w temacie, który tematem filmu? Dewiacja która robi z kobiety przedmiot, towar zakupiony na umowę spisaną przez "pana"... tego pragniecie? Druga sprawa to : Widać że film w którym nie ma "seksu" nie ma szansy na powodzenie... co za czasy... wywlekanie spraw intymnych stało się naturalne i do tego wychwalane. Dziwny jest ten świat...


Dziwny jest ten świat , gdzie Kobieta jest towarem , a facet bankomatem . A może wrócimy do pieśni przodków :



Dobrej nocy Wam życzę , szczególnie Paniom z racji Waszego święta :*

No dobra , Tobie też Pustaczku :* :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~StaryProsiak niezalogowany
9 marca 2015r. o 0:37
pompuje swoja kobite przynajmniej 5 razy w tygodniu od 5lat
50twarzy wykorzystalismy jakos w 9-10 tygodniu

nie wierze, ze bez dewiacji nie nudzi was seks z dlugoterminowa partnerka/partnerem

nie mam nawet ochoty ogladac sie za innymi kobietami, bo wiem, ze na pieska, po bozemu, od boczku czy na stojaka to paskudna nuda, a moja kobita dostarcza mi tony zabawy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
9 marca 2015r. o 0:45
~StaryProsiak napisał(a): pompuje swoja kobite przynajmniej 5 razy w tygodniu od 5lat
50twarzy wykorzystalismy jakos w 9-10 tygodniu

nie wierze, ze bez dewiacji nie nudzi was seks z dlugoterminowa partnerka/partnerem

nie mam nawet ochoty ogladac sie za innymi kobietami, bo wiem, ze na pieska, po bozemu, od boczku czy na stojaka to paskudna nuda, a moja kobita dostarcza mi tony zabawy


no to gratuluje podejścia i zony :D ja też mojej nie oszczędzałem ale z tą różnicą ze ona jeszcze nie odmawiała innym , kolegą, znajomym ,przedstawicielowi , oraz facetą z paryskiej :D :D ma już zdartą farbę do gołej blachy :D :D :D mimo tego uważam że życie jest piękne :D
ale fakt trochę twarzy mam.... :> [img=1425858356_h6jdgxq.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2015r. o 0:58
do CNC: "kolegą", "facetą" ... wiedziałem że jesteś prostak i analfabeta, sam sobie wmawiasz że jesteś macho... hehehe, a słoma z butów wystaje. Twój przedmówca to cham i burak bez szacunku dla swojej kobiety, jego słowa mówią same za siebie. Twoje zresztą też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~smiech na sali niezalogowany
9 marca 2015r. o 1:06
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a):
~smiech na sali napisał(a):
A boja sie to chyba wchodzic z toba w zwiazek dlatego chyba sama wychowujesz to dziecko. Ksiazka i film o Greyu to jedyne co Ci zostalo, mozesz sobie pofantazjowac.


yes yes yes jaki to dzientelmien co nie :) :* :*


Pustaczu , milusiu Ty ma niekochana , już mówiłem , że mam chamską naturę. Mówiłem też , że unikam badziewia.

Nie odpowiedziałaś na pytanie Droga Znawczyni ;) Rozpasanie i ideologia srender , to jest to , co Was rajcuje ? A gdzie miejsce na rodzinę ?



Wiesz.... sorry ale... jestem facetem. Nie wiem czemu twardo myslisz ze jestem kobieta, obserwuje jakis czas twoje swietnie nieskazitelne wypowiedzi, i leje z Ciebie. Moja natura jest jeszcze bardziej chamska. Bawisz mnie.

PS : Wczesniej wypowiadalem sie pod nickiem "50 latwych niewiast" a teraz pod "Smiech na sali" jezeli Ci to pomoze kobieto wdowo wdowcu czy kim ty tam jestes inteligencie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
9 marca 2015r. o 1:08
~ napisał(a): do CNC: "kolegą", "facetą" ... wiedziałem że jesteś prostak i analfabeta, sam sobie wmawiasz że jesteś macho... hehehe, a słoma z butów wystaje. Twój przedmówca to cham i burak bez szacunku dla swojej kobiety, jego słowa mówią same za siebie. Twoje zresztą też.


swoje umoralnianie sobie wsadź... :) idz do mops po zasiłek , bo pewnie jesteś kolejną panna na dorobku - żyjąca na koszt państwa
kolegą w formie pojedynczej jest poprawnie a facetom rzeczywiście nie :D [img=1425859710_z3xqo0j.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Smiech na sali niezalogowany
9 marca 2015r. o 1:10
Pannazdzieckiem napisał(a): Amen. Nie jestem kobietą Ojciec :)


A i do tego posta az zal by bylo czegos nie dodac. To czym ty w koncu jestes? Facetem przerobionym na babke? Czy odwrotnie? Zeby dziecko mialo troche meskiej reki, a moze jedno i drugie? Wiesz nie wsadzam nosa w wychowanie nie swoich dzieci ktorych jeszcze zreszta nie mam ale nie czaje twojej jazdy. Panna z dzieckiem czy Pan? Wiesz to jest roznica, chyba ze gej, i zdobywasz w ten sposob ofiary. Bez urazy dla gejow. Nie jestem rasistowski ani krytyczny w tej sprawie byle odemnie w miare z daleka :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.