Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

50 twarzy dewianta

~:) niezalogowany
8 marca 2015r. o 19:21
Wyłączcie prąd hehehe internet heheheh wodę, ogrzewanie i zobaczcie co wam zostanie heheheh TYLKO MARZENIA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
8 marca 2015r. o 19:31
Książka to nie dosłowność, skoro nie odczytałeś/aś je przesłania to twój problem, ma 3 części może powinnaś lub powinieneś przeczytać wszystkie 3 części, zanim wyciągniesz wnioski. A wnioski są inne dla każdej z nas:) Może czas zadać sobie pytanie ile razy miałyśmy orgazm? Ile razy go udawałyśmy żeby tylko szybciej skończyć? Ile razy nasz mężczyzna pomyślał o nas, zanim pomyślał o sobie? Jest jeszcze wiele pytań, do odpowiedzi droga daleka czy bliska odpowiedzmy sobie same:) Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 marca 2015r. o 20:02
~:) napisał(a): ... Może czas zadać sobie pytanie ile razy miałyśmy orgazm? Ile razy go udawałyśmy żeby tylko szybciej skończyć? Ile razy nasz mężczyzna pomyślał o nas, zanim pomyślał o sobie? ...


Bardzo dobre pytania. Gdybym był Kobietą , to właśnie takie bym stawiał , ale facetowi :D


Dopisane 08.03.2015r. o godz. 20:02:

A i jeszcze jedno . Nie sądzicie , że ta podstrzelona nimfomanka z poprzedniej strony tematu ,co to w wieku siedemnastu lat miała więcej partnerów niż większość z nas razem wziętych przez całe życie , to współczesny model Kobiety , kształtowany przez nowoczesną " cywilizację" ? To już wystarczający powód , razem z głupotami greja , aby coś z tą neoliberalną" cywilizacją " zrobić.
Spalić :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
8 marca 2015r. o 20:34
Panna z dzieckiem, a nick to skąd taki się wziął? hm chyba niepokalane poczęcie to to nie było heheheh święta to ty chyba nie jesteś tak to końca co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
8 marca 2015r. o 20:39
A jeszcze jedno skoro masz tyle do powiedzenia na ten temat wnioskuje że czytałaś książkę hehehe tylko powiedz dlaczego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 marca 2015r. o 20:43
Jestem piędziesięcioletnim wdowcem z dwójką dzieci z pod znaku zodiakalnego Panny , cieciu . Bolecnauci mnie znają , a Lemingi się boją :D


Dopisane 08.03.2015r. o godz. 20:43:

Nie czytałem , głupoty mnie nie interesują. :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
8 marca 2015r. o 20:49
Kulturą wyższych lotów to nie grzeszysz, bo zwrot cieciu to raczej do kurtuazyjnych nie należy, zważywszy na fakt że nie wiesz do kogo piszesz. Skoro jesteś taki na co dzień nic dziwnego że jesteś samotnym wdowcem i jeszcze jedno nie jestem 17 letnią nimfomanką i niewiele jest rzeczy które mogą mnie przestraszyć a już na pewno nie Twoje posty, jedno jest jednak pewne ludzkie chamstwo wciąż jeszcze mnie zadziwia. Życzę powodzenia:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
8 marca 2015r. o 20:53
Skoro głupoty Cię nie interesują po co założyłeś wątek? Jak mnie coś nie interesuje to ignoruje to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza