Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Problemy w przychodni Fons Vitae

~Załamana niezalogowany
13 marca 2015r. o 14:24
Przychodnia w Bolesławcu na ul. Karola Miarki 29 (Fons Vitae), bez wątpienia jest jedną z najlepszych, w moim przekonaniu. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda opinia Bolesławian i innych, którzy należą do tej przychodni.

Moim zdaniem, jedna z najbardziej drażniących kwestii to rejestracja. Godzinne stanie przed budynkiem po to aby się zarejestrować, to istna parodia w moim przekonaniu. Nie ma zapisów na dzień kolejny, a telefonicznie umówić się do niektórych lekarzy to praktycznie cud.
Inna sprawa to kolejka, która się tworzy od godz. 6:30, i nikt z personelu, w porze zimowej nie zlituje się aby wpuścić pacjentów do środka o godz. 7:00, bo przecież przychodnia jest czynna od godz. 7:30.

Czy ktoś zauważył te problemy, czy może to kwestia mojej nadwrażliwości?

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2015r. o 18:17
:|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fsvss niezalogowany
13 marca 2015r. o 19:34
Ja osobiście uważam ze niektórzy lekarze tam pracujacy to porazka... kiedys przychodnia byla dobra jakies 12 lat temu.. teraz to jak sie pojdzie wypisauja te same leki ktore nie działaja. tak samo ciezko cie zarejestrowac... i panie nie mile
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
13 marca 2015r. o 19:48
Rejestracja w tej przychodni przypomina dawne czasy. Większość ludzi musi przyjść, zarejestrować się i ponownie odwiedzić przychodnie o umówionej godzinie tego samego dnia. Nikogo nie interesuje,że niektórzy muszą ciągnac chore dziecko nie mając go z kim zostawić, żeby sie zarejestrować i pózniej drugi raz z nim iść do lekarza. Zarejestrować się telefonicznie w godzinach rannych to cud. Jednak znajomi pań z rejestracji są zapisywani z wyprzedzeniem i o tym dużo osób wie. Kilka razy sama sie o tym przekonałam będąc jedną z pierwszych w kolejce do rejestracji i nie mogłam się zapisać do wybranego lekarza ze wzgledu na brak już wolnego terminu. Zostawały tylko terminy do innych lekarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2015r. o 19:51
porażka to tylko / albo aż lekarka badajaca wiecznie jakby zabrudzonymi rękoma - ktoś to z szefostwa wreszcie powinien załatwić

poza tym wyjątkiem sa tam wspaniali ludzie jak dr Narecki! jak dr Krzywdzińska , którzy są przemiłymi fachowcami

ad. rejestracji : ta kolejka tez mnie wkurza, ale ... obsługa rejestracji bardzo miła!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2015r. o 20:12
no nie wiem czy taka przemiła ta CZARNA ze SZPICOWATYM nosem to porażka, jak zrobi minę to od razu chce się wyjść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~monia niezalogowany
13 marca 2015r. o 20:45
Tragedia brak szacunku dla starszych ludzi,ktorzy stoja w kolejce by sie zarejestrowac nie wazne goraczka czy nie trzeba stac i chyba blagac o wejscie na salony,mrozy,deszcze tylko stac i plakac!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
603
#kahA nieaktywny
13 marca 2015r. o 21:24
Ta przychodnia jest tragiczna! Panie w recepcji obrażone, zero kultury, nawet nie odpowiedzą na dzień dobry. Dobrych lekarzy jest chyba tylko trzech: dr Narecki, dr Krzywdzińska i dr Szylin, a reszta to masakra. O systemie rejestracji nie wspomnę. Nie wiem jakim cudem w innych przychodniach rejestrują ludzi bez kolejek, telefonicznie, bez czekania, a tutaj zawsze problem. Po ostatniej wizycie tam, z małym dzieckiem stwierdzam, że dosyć tego i przepisuję się do innej przychodni. I wam też radzę. Są przychodnie, gdzie nie trzeba stać jak za komuny skoro świt, na mrozie w kolejce.


Dopisane 13.03.2015r. o godz. 21:24:

Ta przychodnia jest tragiczna! Panie w recepcji obrażone, zero kultury, nawet nie odpowiedzą na dzień dobry. Dobrych lekarzy jest chyba tylko trzech: dr Narecki, dr Krzywdzińska i dr Szylin, a reszta to masakra. O systemie rejestracji nie wspomnę. Nie wiem jakim cudem w innych przychodniach rejestrują ludzi bez kolejek, telefonicznie, bez czekania, a tutaj zawsze problem. Po ostatniej wizycie tam, z małym dzieckiem stwierdzam, że dosyć tego i przepisuję się do innej przychodni. I wam też radzę. Są przychodnie, gdzie nie trzeba stać jak za komuny skoro świt, na mrozie w kolejce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza