Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak płacić niższe rachunki za prąd
~zorientowany niezalogowany
15 marca 2015r. o 9:22
hmmm... ciekawe, w przypadku Umowy kompleksowej w Tauron cena sprzedaży energii elektrycznej za 1 kWh obecnie to 0.2568 zł, u reklamowanego powyżej sprzedawcy 0,26 zł. OK, umowa pewnie jest podpisywana na dłuższy okres (~2 lata) z gwarancją niezmienności ceny ale z drugiej strony w Tauronie 0,2568zł obowiązuje już od 2014 roku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarik niezalogowany
15 marca 2015r. o 11:09
Najprostszym sposobem płacenia niższych rachunków za prąd jest jego oszczędność. Np. poprzez wymianę tradycyjnych żarówek na żarówki LED-owe. (mój tekst nie jest sponsorowany)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2015r. o 12:27
to nie kwh jest droga ,a wszelkie składniki nabijają cenę ,przesył, gotowość i wiele innych nie licząc akcyzy jak na papierosy. ;( To jest tak jak abonament telefoniczny ,możesz wcale nie dzwonić ,a zapłacić musisz.Prezesi kasę muszą mieć. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
15 marca 2015r. o 13:01
byłem kiedyś u analityka i chciałem ograniczyć wydatki,to mi tak powiedział przestań pić i palić ,a na rachunkach się nie da bo jak nie kijem to pałą.to są opłaty systemowe :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
15 marca 2015r. o 13:28
Najprostszym sposobem obniżenia rachunków za energię elektryczną jest zmiana miejsca zamieszkania.
Na zachód od Bangladeszu będzie nas stać na energię i rachunki nie będą nam straszne a na wschód od Bangladeszu zapłacimy za energię mniej bo tam jest tańsza.

Polacy nie boją się duchów ani wojen, boją się rachunków.
Dlatego Polacy co miesiąc mają Halloween.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2015r. o 14:02
Lampy naftowe i świeczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cccc niezalogowany
15 marca 2015r. o 18:42
wymiana żarówek? ALe takich co podziałają kilka lat a one kosztuja z 50 zł bo te za 10 zaraz padną więc lepiej kupowac te za 2 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
15 marca 2015r. o 20:03
w całym mieszkaniu mam żarówki led , halogen pobierał 40w a led 4,5 widać jest różnica :) [img=1426446239_w6dv0gp.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.