Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Football Academy

~mama niezalogowany
16 marca 2015r. o 21:31
oj konkurencja, byscie wzieli sie do roboty i popromowali swoje szkółki a nie anonimowo na forum.Wstyd. Ja wiem że te"jabłuszka" robią dużą robote. Moje dziecko wróciło z przedszkola zrobiło nam wykład na temat zdrowego jedzenia i nawet na zakupach nas pilnuje co kupujemy BRAWO FA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tato niezalogowany
16 marca 2015r. o 22:28
~B napisał(a): Opłata 100 zł za miesiąc za dwa treningi półtoragodzinne.


To jest jakis zart prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ela niezalogowany
16 marca 2015r. o 22:41
Ja jestem bardzo zadowolona, że zapisałam syna do FA. Treningi nie są nudne, dzieciaki chętnie chodzą na zajęcia, naprawdę nie ma czego się czepiać. Turnieje są dla chłopców bardzo ważne i chętnie w nich uczestniczą. Cena normalna, wiadomo malkontenci chcieliby za darmo. Szczerze polecam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tato niezalogowany
16 marca 2015r. o 23:05
cena normalna???? 100zł za dwa treningi w miesiacu???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tato II niezalogowany
17 marca 2015r. o 6:30
cena 99 za 8 treningów w miesiącu jest ok, czepiacie się...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ela niezalogowany
17 marca 2015r. o 8:58
To dobrze, że w FA nie ma parcia na wynik, dzięki temu dzieci traktują trening jako aktywną formę spedzania wolnego czasu, a rodzicom, którzy na dzieciach próbują się dowartościować proponuję zapisać pociechy np. do szkółki od razu w Realu lub Barcelonie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byznes to byznes niezalogowany
17 marca 2015r. o 9:38
100 X100=10 tysięcy miesięcznie na konto F A żyć nie umierać .Przecież to jest jakaś maszynka do zarabiania pieniędzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2015r. o 9:42
Nasz syn chodzi na treningi 4 miesiące i jest bardzo zadowolony. Uczy się gry, współżycia w drużynie, zdrowego odżywiania, a cena 99 zł za 8 spotkań w miesiącu wcale nie jest wysoka! I nie zdarzyło się, żeby narzekał na nudę, bo na zajęciach jest wesoło, są minimecze, przychodzi maskotka, dostał bidonik. Ja uważam, że warto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza