Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Football Academy

~ niezalogowany
17 marca 2015r. o 9:43
Nasz syn chodzi na treningi 4 miesiące i jest bardzo zadowolony. Uczy się gry, współżycia w drużynie, zdrowego odżywiania, a cena 99 zł za 8 spotkań w miesiącu wcale nie jest wysoka! I nie zdarzyło się, żeby narzekał na nudę, bo na zajęciach jest wesoło, są minimecze, przychodzi maskotka, dostał bidonik. Ja uważam, że warto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2015r. o 9:44
Gdyby tych chłopców trenowali prawdziwi trenerzy a nie animatorzy po kursie UFA B to miało by sens ,nie mam nic do tych trenerów ale żeby kogoś nauczać to trzeba samemu coś reprezentować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowo niezalogowany
17 marca 2015r. o 9:49
...i kolega powiedział co wiedział, śmiech ogarnia jak czytam te wpisy zazdrości, taka mentalność, najlepiej siedzieć przed klawiaturą i pisać co mi się chce albo nie chce ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RF niezalogowany
17 marca 2015r. o 10:47
Wcześniej syn chodził na zajęcia do innego klubu i to co mi się tam nie podobało to brak rozróżnienia kto jest ojcem a kto trenerem na zajęciach. Przez cały czas słychać było z widowni: "Dobrze Kuba", "dośrodkuj Kuba" i pretensje do innych zawodników: "dlaczego nie podałeś do KubY". W Football Academy nie ma rozróżnienia na lepszych i gorszych zawodników. Wszyscy czują się docenieni, że razem tworzą drużynę. Jeżeli chcesz aby dziecko wracało z zajęć to FA jest dobrym wyborem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RF9 niezalogowany
17 marca 2015r. o 10:57
Miało być: Jeżeli chcesz aby dziecko wracało z zajęć ZADOWOLONE to FA jest dobrym wyborem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Legia niezalogowany
17 marca 2015r. o 15:11
Przedstawcie chociaż jednego trenera drugiej klasy.Dlatego że mamy takich trenerów to nasza młodzież nie dorównuje piłkarsko drużynom wrocławskim i legnickim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Art niezalogowany
17 marca 2015r. o 16:55
Jeżeli ktoś nastawia się iż 4-6 letnie dziecko należy trenować w piłkę to jak nic najlepiej do barcelony zapisać.Tu moje dziecko ma świetną zabawę,kolegów,poznaje zasady gry,diety i chce chodzić .Nie znam lepszego ruchu dla dzieci niż 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny świetnej ogólnorozwojowej zabawy .Przyjdź jak my i skorzystaj z darmowych 2 treningów ,mój syn po pierwszym podjął decyzje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~------------- niezalogowany
17 marca 2015r. o 21:05
~B napisał(a): Jest super. Syn chodzi trzeci rok, rozwinął się przez ten czas piłkarsko, fizycznie, nabrał fajnych nawyków (chłopaki przyswajają sobie także informacje na temat zdrowego żywienia). Trenerzy przygotowani do pracy z dziećmi, dzieciaki jeżdżą na rozmaite turnieje itd.
Przede wszystkim nie wywiera się w tej szkółce na dzieci presji i nie ma ciśnienia na wynik. Nie ma też selekcji dzieci według umiejętności, dzięki czemu każdy może korzystać z zajęć. Są też dodatkowe treningi bramkarskie i nie tylko a także spotkania i mecze z zawodowymi piłkarzami. No i liga FA w której grają wszyscy a nie tylko wybrani chłopcy. Szczerze polecam.

Opłata 100 zł za miesiąc za dwa treningi półtoragodzinne.


Nie ogłupiajcie ludzi. Jeśli chodzi o rekreację i zabawę to zgadzam się, FA jest firmą, która się fajnie zajmie dzieckiem, natomiast jeśli ktoś myśli o piłkarstwie to w Bolesławcu zdecydowanie lepiej poradzą sobie z tym kluby sportowe. Nigdy w jakichkolwiek rozgrywkach nie widziałam bolesławieckiego FA występującego naprzeciw innym bolesławieckim klubom dziecięcym. Powód chyba jasny.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.