Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

DROGA ŁAZISKA-KRUSZYN

~B niezalogowany
18 marca 2015r. o 16:09
Witam dostałem ostatnio mandat za prędkość jadac 30 km na godzinę na drodze Łaziska kruszyn , chciał bym zeby ludzie sie wypowiedzieli na ten temat bo moim zdaniem znak ,,strefa zamieszkania" stoi tam bezpodstawnie. A tak a pozatym jechałem ostatnio za radiowozem który jechał tam 80km/h.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~łobuz niezalogowany
18 marca 2015r. o 16:24
a ile dostales mandatu i ile przekroczyles predkosc ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 marca 2015r. o 19:50
~B napisał(a): Witam dostałem ostatnio mandat za prędkość jadac 30 km na godzinę na drodze Łaziska kruszyn , chciał bym zeby ludzie sie wypowiedzieli na ten temat bo moim zdaniem znak ,,strefa zamieszkania" stoi tam bezpodstawnie. A tak a pozatym jechałem ostatnio za radiowozem który jechał tam 80km/h.
Za 30km/godz.mandat?W strefie zabudowania jedzie się 50km/godz.,chyba ,źe się mylę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~efbiaj niezalogowany
18 marca 2015r. o 19:55
~B napisał(a): ... jechałem ostatnio za radiowozem który jechał tam 80km/h.
znasz przysłowie : co wolno wojewodzie to ... :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 marca 2015r. o 20:00
Może jechałeś 30km/h więcej i dlatego ciebie skasowali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Podobny przypadek niezalogowany
18 marca 2015r. o 20:13
Tam jest znak "strefa zamieszkana" - co determinuje zawrotną maksymalną prędkośc- uwaga - całe 20 km/h. Jechał ktoś kiedyś z taka prędkością - niezłe przeżycie!!
Czym różni się pozostały kawałek tej samej drogi (cmentarz – Bolesławiec) – bo tam nie ma tego znaku i można pruć 50 km/h- a zabudowania te same! Jais cwaniaczek wymógł postawienie tego znaku i wszyscy teraz maja przerąbane. H.. temu gościowi w tłumik
:/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 marca 2015r. o 21:07
~Podobny przypadek napisał(a): Tam jest znak "strefa zamieszkana" - co determinuje zawrotną maksymalną prędkośc- uwaga - całe 20 km/h. Jechał ktoś kiedyś z taka prędkością - niezłe przeżycie!!
Czym różni się pozostały kawałek tej samej drogi (cmentarz – Bolesławiec) – bo tam nie ma tego znaku i można pruć 50 km/h- a zabudowania te same! Jais cwaniaczek wymógł postawienie tego znaku i wszyscy teraz maja przerąbane. H.. temu gościowi w tłumik
:/

Przyłączam się do życzeń.
Wiadomo było że jak wszyscy zaczną w terenie zabudowanym jeździć 50 km/h to zrobią ograniczenie do 20/h, bo mafia z warszawki musi mieć na winko za 800zł i zegarki za 15 tys.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ara niezalogowany
19 marca 2015r. o 7:33
Mieszkam na ulicy Głównej w Kruszynie i też chcę żeby pod moim domem samochody jeździły 20km/h. Nie jestem gorszy od jakiegoś prominenta z Łazisk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza