Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

DROGA ŁAZISKA-KRUSZYN

~andrzej niezalogowany
19 marca 2015r. o 11:37
Ja również mieszkam w Kruszynie i popieram te 20km/godz. ,bo są tacy co jeżdżą 100km/godz. i giną niewinnie nasi milusińscy. Jeszcze raz popieram- jestem też kierowcą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2015r. o 12:40
Wstawmy na granicy powiatu znak ograniczenie do 20km/h w powiecie bolesławieckim! A co, jak szaleć to szaleć.
Ten co zorganizował to ograniczenie w Łaziskach pewnie furmanką jeździ, bo rowerem to już by mandat załapał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~B niezalogowany
19 marca 2015r. o 14:27
przekroczyłem predkość o 10 km na godz , co prawda dostałem tylko 50zł i 2 punkty. Czasami szybciej tam na rowerze jadę i co w tedy? tez dostanę mandat? paranoja... wcześniej było tam ograniczenie prędkości do 40 i było wszystko dobrze. I jakoś policja nie stała , a jak dali strefe (20km/h) to ciagle stoja. Mowiąc do policjanta ze jesli mi daja mandat to powinni wszystkim dawać łącznie ze soba , bo nikt się do tego nie stosuje , po czym odpowiedział ze własnie wszystkim dają kto jedzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2015r. o 17:03
~Ara napisał(a): Mieszkam na ulicy Głównej w Kruszynie i też chcę żeby pod moim domem samochody jeździły 20km/h. Nie jestem gorszy od jakiegoś prominenta z Łazisk.


Proszę podać dokładny adres to będę tam jeździł 20 km/h - na 1 lub na wstecznym (z dziurawym tłumikiem).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2015r. o 19:57
~B napisał(a): przekroczyłem predkość o 10 km na godz , co prawda dostałem tylko 50zł i 2 punkty. Czasami szybciej tam na rowerze jadę i co w tedy? tez dostanę mandat? paranoja... wcześniej było tam ograniczenie prędkości do 40 i było wszystko dobrze. I jakoś policja nie stała , a jak dali strefe (20km/h) to ciagle stoja. Mowiąc do policjanta ze jesli mi daja mandat to powinni wszystkim dawać łącznie ze soba , bo nikt się do tego nie stosuje , po czym odpowiedział ze własnie wszystkim dają kto jedzie.

Jakbyś tam mieszkał to byś miał inne zdanie na ten temat. Nawet z dzieckiem nie można wyjść na spacer bo bezmyślni kierowcy zasuwaja 100 na tak wąskiej ulicy. Popieram i mam nadzieje że i u nas w Kruszynie w niektórych miejscach pojawi się taki znak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~B niezalogowany
19 marca 2015r. o 21:29
Mieszkam w Łaziskach i uważam że to jest głupota 20km/H wcześniej było okej czyli 40km/h nikomu nie każe jeżdzić 100km/h .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~D&C niezalogowany
20 marca 2015r. o 7:39
~ napisał(a):
~B napisał(a): przekroczyłem predkość o 10 km na godz , co prawda dostałem tylko 50zł i 2 punkty. Czasami szybciej tam na rowerze jadę i co w tedy? tez dostanę mandat? paranoja... wcześniej było tam ograniczenie prędkości do 40 i było wszystko dobrze. I jakoś policja nie stała , a jak dali strefe (20km/h) to ciagle stoja. Mowiąc do policjanta ze jesli mi daja mandat to powinni wszystkim dawać łącznie ze soba , bo nikt się do tego nie stosuje , po czym odpowiedział ze własnie wszystkim dają kto jedzie.

Jakbyś tam mieszkał to byś miał inne zdanie na ten temat. Nawet z dzieckiem nie można wyjść na spacer bo bezmyślni kierowcy zasuwaja 100 na tak wąskiej ulicy. Popieram i mam nadzieje że i u nas w Kruszynie w niektórych miejscach pojawi się taki znak

To że jeżdżą 100/h nie znaczy że trzeba zrobić 20/h. Przypuszczam że pomysłodawca sam nie płaci mandatów.
A policja znalazła sobie nowe źródełko kasy.
Ci co tam jeździli 100/h dalej jeżdżą 100/h (BMW z Łazisk).
Po drugie , czy tam rzeczywiście można było wprowadzić takie ograniczenie? Bo chyba są jakieś przepisy w tym zakresie. To jest droga przelotowa przez miejscowość, a ograniczenie jest patologicznie chore.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.