Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy wykupujecie dodatkowe ubezpieczenie turystyczne ?

~z. niezalogowany
24 marca 2015r. o 7:59
No właśnie niby jest to ubezpieczenie ale nie jest duże. W razie problemów, na przykład złamania nogi nie pokryje nawet części kosztów pobytu w szpitalu. Jeden dzień to kilka tysięcy złotych. Nie chciałabym znaleźć się na przykład w szpitalu w Egipcie bez ubezpieczenia. Mojemu znajomemu zdarzyła się taka sytuacja i potem musiał zapłacić prawie 20 tys. złotych... Masakra, długo spłacał te wakacje.
Wiele towarzystw ubezpieczeniowych oferuje takie ubedzpieczenia. Najlepiej byłoby napisać do doradcy. Poradzi Ci co wybrać. ostatnio placilam ok 70 zl ,ubezpienienie pokrywalo wszystkie koszty leczenia ,pobytu w szpitalu itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2015r. o 11:47
A,jezeli to jest nagły wypadek,np.złamanie nogi to chyba wystarczy karta ekuz,choć nie jestem do konca pewna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13176
#zenia nieaktywny
25 marca 2015r. o 7:07
Autor leci do Maroka. Tam EKUZ nie obowiązuje ( karta wyłącznie na terenie UE). Tak więc jeden problem i mają kłopoty finansowe.
Autorze możesz zostawić kontakt tutaj:
http://ubezpieczenia.comperia.pl/ubezpieczenie-turystyczne
Powinni Ci wysłać listę ubezpieczeń. Znajdą Ci najlepsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12822
#janko9 nieaktywny
26 marca 2015r. o 7:22
Ja również zastanawiałem się nad ubezpieczenie, Mamy wykupione w Rainbow Tours wycieczkę do Tunezji pod koniec maja. Nie da się tego odwołać bo straci się pieniądze.
Lecieć czy odwoływać?
Jak myślicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~serwer niezalogowany
26 marca 2015r. o 7:41
janko9 napisał(a): Ja również zastanawiałem się nad ubezpieczenie, Mamy wykupione w Rainbow Tours wycieczkę do Tunezji pod koniec maja. Nie da się tego odwołać bo straci się pieniądze.
Lecieć czy odwoływać?
Jak myślicie?


Nie odwołuj. Poczekaj na to co będzie .Moim zdaniem Ci turyści po prostu nie mieli szczęścia. No i można liczyć na to,że w Tunezji będzie jeszcze bezpieczneij niż jest teraz. W kurortach nic sie na pewno nie stanie.
NO i ludzie latają do Paryża a boją się do Tunezji? Podwójne standardy?
Ale ubezpieczenie wykup Tak jak piszą wcześniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 marca 2015r. o 12:29
janko9 napisał(a): Ja również zastanawiałem się nad ubezpieczenie, Mamy wykupione w Rainbow Tours wycieczkę do Tunezji pod koniec maja. Nie da się tego odwołać bo straci się pieniądze.
Lecieć czy odwoływać?
Jak myślicie?



a niby czemu masz nie lecieć , byłem w Tunezji jest cudownie
a ubezpieczenie to znikome koszty w porównaniu do poniesionych strat gdyby Ubezpieczenia nie posiadać, siebie chronisz nikogo innego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tarona niezalogowany
27 marca 2015r. o 8:12
janko9 napisał(a): Ja również zastanawiałem się nad ubezpieczenie, Mamy wykupione w Rainbow Tours wycieczkę do Tunezji pod koniec maja. Nie da się tego odwołać bo straci się pieniądze.
Lecieć czy odwoływać?
Jak myślicie?


Ja również byłam w Tunezji. Cudowny kraj. Ale to było w 2007 roku, była to jednak inna Tunezja niż teraz ale i tak jestem zdania ,że warto. Powinni teraz wzmocnić ochronę. I powiem Ci,zę o wiele niebezpiecznie jest na chwilę obecną w Tunezji niż na przykład w Paryżu jak wspomniał kolega;)
Ubezpieczenie niedrogie maja z Compensy ( tylko nie ubezpieczaj się sam ale przez doradcę - będzie taniej).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pezetka niezalogowany
28 marca 2015r. o 10:17
No a swoją drogą to gdzie lepiej jest wykupować takie ubezpieczenie ? Iść samemu do towarzystwa ubezpieczeniowego czy może u doradcy?
Czy doradcy maja wynegocjowane jakieś zniżki czy dadzą mi to samo jak na przyład pójdę sobie bezpośrednio do compensy czy też pzu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.