Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy wykupujecie dodatkowe ubezpieczenie turystyczne ?

~gość niezalogowany
28 marca 2015r. o 10:21
~pezetka napisał(a): No a swoją drogą to gdzie lepiej jest wykupować takie ubezpieczenie ? Iść samemu do towarzystwa ubezpieczeniowego czy może u doradcy?
Czy doradcy maja wynegocjowane jakieś zniżki czy dadzą mi to samo jak na przyład pójdę sobie bezpośrednio do compensy czy też pzu?



ja byłem w oddziale co zajmuje sie ubezpieczeniami komunikacyjnymi itp.i tam ubezpieczyliśmy się z żoną na tydzień po za granicami kraju za 150 zł dodatkowo otrzymuje się imienną karte pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~komar123 niezalogowany
30 marca 2015r. o 8:49
Lepiej moim zdaniem ubezpieczać się u doradcy .Jest tam taniej niż sama szukasz. Przynajmniej z mojego doświadczenia bo jak samemu sobie sprawdzałem na stronie ubezpieczyciela to było drożej niż jak doradca mi doradził. Prawie o 30% tak więc coś z tym musi byc.

Co do Tunezji to widziałem,ze w zasadzie wszystkie obecnie biura podrózy już wznowiły wyloty na wakacje. Ciekaw jestem ile osób wybierze teraz ten kierunek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CZterka niezalogowany
30 marca 2015r. o 10:24
A ile może kosztować ubezpieczenie przy dłuższych pobytach? Z mezem lecimy w maju na cały miesiąc do Tajlandii .Raczej nie wyobrażam sobie nie wykupować ubezpieczenia.
Na dniach bedę kontaktowała sie z doradcą ale chciałabym abyście mi doradzili jaki może być to mniej więcej miesięczny koszt?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
30 marca 2015r. o 11:10
~komar123 napisał(a): Lepiej moim zdaniem ubezpieczać się u doradcy .Jest tam taniej niż sama szukasz. Przynajmniej z mojego doświadczenia bo jak samemu sobie sprawdzałem na stronie ubezpieczyciela to było drożej niż jak doradca mi doradził. Prawie o 30% tak więc coś z tym musi byc.

Co do Tunezji to widziałem,ze w zasadzie wszystkie obecnie biura podrózy już wznowiły wyloty na wakacje. Ciekaw jestem ile osób wybierze teraz ten kierunek.


A gdzie szukać należy takiego doradcę od ubezpieczeń w Bolesławcu ??? Za podpowiedź będę wdzięczna......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MartaM niezalogowany
30 marca 2015r. o 15:37
Ja zawsze korzystam z PZU na miejscu w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
30 marca 2015r. o 16:00
~Justyś napisał(a):
~komar123 napisał(a): Lepiej moim zdaniem ubezpieczać się u doradcy .Jest tam taniej niż sama szukasz. Przynajmniej z mojego doświadczenia bo jak samemu sobie sprawdzałem na stronie ubezpieczyciela to było drożej niż jak doradca mi doradził. Prawie o 30% tak więc coś z tym musi byc.

Co do Tunezji to widziałem,ze w zasadzie wszystkie obecnie biura podrózy już wznowiły wyloty na wakacje. Ciekaw jestem ile osób wybierze teraz ten kierunek.


A gdzie szukać należy takiego doradcę od ubezpieczeń w Bolesławcu ??? Za podpowiedź będę wdzięczna......
pod wieżowcem u fotografa jest doradca PZU zapraszam miła konkretna usługa :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~komar123 niezalogowany
31 marca 2015r. o 7:01
~Justyś napisał(a):
~komar123 napisał(a): Lepiej moim zdaniem ubezpieczać się u doradcy .Jest tam taniej niż sama szukasz. Przynajmniej z mojego doświadczenia bo jak samemu sobie sprawdzałem na stronie ubezpieczyciela to było drożej niż jak doradca mi doradził. Prawie o 30% tak więc coś z tym musi byc.

Co do Tunezji to widziałem,ze w zasadzie wszystkie obecnie biura podrózy już wznowiły wyloty na wakacje. Ciekaw jestem ile osób wybierze teraz ten kierunek.


A gdzie szukać należy takiego doradcę od ubezpieczeń w Bolesławcu ??? Za podpowiedź będę wdzięczna......


Zenia tutaj wcześniej dała już linka: http://ubezpieczenia.comperia.pl/ubezpieczenie-turystyczne . Załatwiasz tam przez internet.
Oni mają bonus od firmy ubezpieczeniowej ,że im dali klienta. Ty również masz bonus tak więc masz o wiele taniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nt52 niezalogowany
31 marca 2015r. o 11:48
masarska 1 .Multagencja nad poczta / CERMAIKA WIZA /
GENERALI ,HESTIA, PZU I INNE :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.