Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kot zabity z wiatrówki
~Kasia niezalogowany
23 marca 2015r. o 14:36
~Anonim napisał(a): Takie łżące luzem koty to zagrożenie dla ptaków zwłaszcza małych i dla gołębi. Wiele razy spotkałem się z hodowcami gołębi , którym koty wytłukły wartościowe egzemplarze . O tym że mając mały ogródek często widzimy ile w nim szkód wyrządzają koty , wspominać nie muszę. Taki ciciuś potrafi zniszczyć wszystko co znajduje się pod przykryciem z folii.



Czytać widzę nie potrafimy , jest wyraźnie napisane że kotkę znaleziono na posesji Właścicielki, więc nigdzie sie nie zapuszczała poza tym niektóre koty boją się wychodzić dalej niż własne podwórko czy dom. Nikt nie ma prawa w żaden sposób znęcać się nad zwierzętami czy też ludźmi.Takim tłumaczeniem jak wyżej daje się tylko przyzwolenie na robienie tak okrutnych rzeczy,równie dobrze ktoś mógł by sobie strzelać do tych gołębich *(egzemplarzy)które wypuszczane latają wszędzie i s r a j ą po parapetach i podwórkach ,myślę że nie miał byś nic przeciwko strzelaniu do takich gołębi skoro masz takie podejście do życia zwierząt.....Jak strzelać to do wszystkich tak ??Żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 14:48
~ napisał(a):
~ napisał(a): każdy ornitolog, czy w ogóle człowiek wrażliwy na przyrodę wie jakie spustoszenie czynią koty, w warunkach naturalnych takie drapieżnik występuje jeden na wiele km kwadratowych... ptaki, zwłaszcza młode wylatujące z gniazd nie mają szans..... bezpańskie koty nalezy zdecydowanie tępić, oczywiści w sposób w mozliwie humanitarny


Ktoś ci w życiu krzywdę zrobił. Zamiast bić cię po d~pie walił cie po łbie.


no wiem, nie każda głowa jest jest gotowa zmierzyć się z oczywistymi faktami, zyczę zdrowia bliskim, w tobie nadzie już raczej nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czlowiek nie zwierze niezalogowany
23 marca 2015r. o 15:04
Dywagacje. Lubie to. Jezeli nie wieceie czym jest dywagacja zaim odpwiecie poczytajcie.

Kotka szła przy kuble?
Nie kotek przechodził obok kubła.

I kto tu ma rację? nikt. Bo kot nie chodzi. On się przemiszcza w celu przetrwania. Chodzi cos co posiada zmysły. Chodzą ludzie, zwierzęta stawiają kroczki, ktore w kazdej chwili moga pokierowac je w inna strone. Wiec nie chodza. ale w jakim celu one sie przemiszczaja? No takim aby sie najesc. Wiec nie maja zmyslu takiego jak czlowiek idacy. czlowiek idzie i patrzy, kot leci i zbiera jak widać... Boze nie to tez jak walka z wiatrakami. Usiluje odpowiadać na pytania wykreowane przez pokrzywione rozumowanie. To jakbym udowadniał jednemu z was, ze czlowiek nie moze być np z waty. Tego nie da się argumentowac. IDIOKRACJA to i tak nadto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 marca 2015r. o 16:01
fobiak napisał(a): o ile mnie pamiec nie myli to juz jej drugi kot zostal zastrzelony, wtedy byly podobne podejrzenia zwiazane z jej sasiadem, jaka policja takie prawo.

Mam nadzieje, że to ironia. W przeciwnym razie jesteś jeszcze głupszy, niż myslałem.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Luks niezalogowany
23 marca 2015r. o 16:24
Kurczę ja nie lubię kotów ale ludzi je krzywdzących jeszcze bardziej. Za krzywdzenie zwierząt powinny byc dużo wyższe kary.
A to, że kot robi do piaskownicy to pilnujcie ludzie swoje dzieciaki i zabezpieczcie im te piaskownice! Bo dzieciarów wszędzie pełno i też szkody wyrządzają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
23 marca 2015r. o 16:29
~Luks napisał(a): Kurczę ja nie lubię kotów ale ludzi je krzywdzących jeszcze bardziej. Za krzywdzenie zwierząt powinny byc dużo wyższe kary.
A to, że kot robi do piaskownicy to pilnujcie ludzie swoje dzieciaki i zabezpieczcie im te piaskownice! Bo dzieciarów wszędzie pełno i też szkody wyrządzają.


..a im większe dzieci tym większe szkody :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 16:35
~koty won napisał(a): na smyczy trzmajcie swoje zakupczyne koty , albo na waszym terenie sobie niech latają, niech tylko ja na swoim terenie zobacze obszczańca....SOBIE znalazł zabawe włażenie mi po samochodzie ,brudzenie i rysowanie lakieru , ale właściciele kotów mają to w dupie bo nawet nie wiedzą , a jak się zwróci uwagę to głupie tłumaczenie co taki malutki kotek może zrobić....a może!, kupczy do piaskownicy ,rysuje auto , wydzierają się pod oknem,świnkę morską prawię mi zagryzł , ale jeszcze przyjdzie , wiatrówki nie mam , ale pomysłów dużo,
także trzymajcie je na swoim terenie!
Durny jesteś i tyle , na ten temat z takimi się nie dyskutuje , bo to ,mocno zaniżony poziom intelektualny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 16:42
~Marek Mostowiak napisał(a): Cham i prostak strzela do kotów! Powiesić za jaja takiego!!! Skandal! ZABIĆ TO ZA MAŁO!!!!
Walic takiemu w łeb z wiatrówki jednego psychola mniej ,a dla ludzkości mniejszy koszt utrzymania w psychiatryku .545F
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego