Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kot zabity z wiatrówki
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 19:36
~koty won napisał(a): na smyczy trzmajcie swoje zakupczyne koty , albo na waszym terenie sobie niech latają, niech tylko ja na swoim terenie zobacze obszczańca....SOBIE znalazł zabawe włażenie mi po samochodzie ,brudzenie i rysowanie lakieru , ale właściciele kotów mają to w dupie bo nawet nie wiedzą , a jak się zwróci uwagę to głupie tłumaczenie co taki malutki kotek może zrobić....a może!, kupczy do piaskownicy ,rysuje auto , wydzierają się pod oknem,świnkę morską prawię mi zagryzł , ale jeszcze przyjdzie , wiatrówki nie mam , ale pomysłów dużo,
także trzymajcie je na swoim terenie!


Puknij się w głowę :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mojim zdaniem niezalogowany
23 marca 2015r. o 19:48
ok, to już ustaliliśmy co chcielibyście zrobić z tym strzelającym bydlakiem....

a teraz kwestia druga - w jaki sposób należałoby karać osoby wypuszczające swoje domowe koty?
według mnie dotkliwą kara pieniężną, to zazwyczaj najlepiej przemawia do wyobraźni.... a dla osób uporczywie dopuszczających się takiego procederu oczywiście sąd, i odsiadka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 20:01
~mojim zdaniem napisał(a): ok, to już ustaliliśmy co chcielibyście zrobić z tym strzelającym bydlakiem....

a teraz kwestia druga - w jaki sposób należałoby karać osoby wypuszczające swoje domowe koty?
według mnie dotkliwą kara pieniężną, to zazwyczaj najlepiej przemawia do wyobraźni.... a dla osób uporczywie dopuszczających się takiego procederu oczywiście sąd, i odsiadka
Opanuj się kot to nie pies , który przychodzi na zawołanie i można go prowadzać cały czas na smyczy ,natomiast nie zrobi człowiekowi krzywdy - w przeciwieństwie do psa który puszczony wolno może być agresywny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~laoa niezalogowany
23 marca 2015r. o 21:11
pewnie nie raz się zrąbał na twardo w sąsiada ogródku i chłop nie wytrzymał. skąd wiecie, że nie prosił tej Pani, żeby coś z nim zrobiła, upilnowała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~laoa niezalogowany
23 marca 2015r. o 21:24
z resztą babka ze zdjęcia wygląda na wredną.znam ja takie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 21:50
~ napisał(a):
~mojim zdaniem napisał(a): ok, to już ustaliliśmy co chcielibyście zrobić z tym strzelającym bydlakiem....

a teraz kwestia druga - w jaki sposób należałoby karać osoby wypuszczające swoje domowe koty?
według mnie dotkliwą kara pieniężną, to zazwyczaj najlepiej przemawia do wyobraźni.... a dla osób uporczywie dopuszczających się takiego procederu oczywiście sąd, i odsiadka
Opanuj się kot to nie pies , który przychodzi na zawołanie i można go prowadzać cały czas na smyczy ,natomiast nie zrobi człowiekowi krzywdy - w przeciwieństwie do psa który puszczony wolno może być agresywny.

Szkoda kotka...Sama mam kota ,którego muszę trzymać w domu,nie mogę go wypuścić na podwórko z obawy przed psami sąsiadów.Niestety przychodzą na moje podwórko koty innych sąsiadów i szlag mnie trafia bo jak ktoś już wyżej napisał; łażą po aucie,brudząc je,sikają po nim,rysują lakier,przychodzą pod drzwi tarasowe i sikają !!,no nie da się tego wytrzymać!! i co ktoś taki jak my ma zrobić w takiej sytuacji?Żyjąc w zgodzie z sąsiadem,powiesz mu to wiadomo..złość z jego strony bo się czepiam....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarik niezalogowany
23 marca 2015r. o 22:02
Kocisko musiało być bardzo uciążliwe dla otoczenia, skoro go ustrzelono. Za upierdliwość kota jego właścicielka do odpowiedzialności się nie poczuwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XN niezalogowany
23 marca 2015r. o 22:17
Masz słuszność podpisujący się "koty won".Do tej wypowiedzi należy jeszcze dodać,że takie koty bardzo lubią kryć się pod stojącymi samochodami.I znaczą je sikami,jako swój teren.Wjeżdżasz do garażu i smród w całej piwnicy,ale co to obchodzi jakąś "kocią mamę".Dlatego się nie dziwię,że po takim czymś komuś puszczają nerwy i wali z wiatrówki.Tak samo jest z miłośnikami psów,szczekają zakłócając spokój innym,kupają ,ale co to jednego czy drugiego posiadacza obchodzi.Nie jestem przeciwnikiem zwierzaków,ale niech to nie będzie uciążliwe dla innych ludzi!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza