Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zbiornik retencyjny z lotu ptaka
~red niezalogowany
26 marca 2015r. o 17:55
Przed odbudową, wzdłuż zbiornika - zostawiając go po prawej stronie - można było dojść lub dojechać rowerem do drogi na Żeliszów. Skrót pozwalał uniknąć korzystania z "pobocza" ulicy Jeleniogórskiej.

Pytanie: ścieżka będzie nadal dostępna, czy też wejdzie w teren ośrodka i znajdzie się za bramą ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
26 marca 2015r. o 18:45
Nawet o tej porze roku , basen prezentuje się dobrze. Zastanawiam się tylko , ilu korzystających będzie go dowiedzało w sezonie letnim ?[img=1427391917_b286cwm.jpg]

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 marca 2015r. o 18:52
ja ... :D
Witaj Virgo

kiedyś tam uczyłem się pływać :D
tam -znaczy w tym miejscu bo blisko mieszkałem :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
26 marca 2015r. o 19:14
Witaj , Falconetti :* ja również się przymierzam ;) Czekam tylko na ciepełko promieni słonecznych.Niech nagrzeje piasek...To się zobaczymy :D

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Henry niezalogowany
26 marca 2015r. o 19:32
Muzyka jakby twierdze romek zbudował.
Sam obiekt bez sensu. Kiedyś nie było tam takiego tranzytu pojazdów. Plaża 5 metrów od drogi bez zabezpieczenia. Brak dojścia i oświetlenia z miasta. Całość to strata kasy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
26 marca 2015r. o 19:52
~Henry napisał(a): Muzyka jakby twierdze romek zbudował.
Sam obiekt bez sensu. Kiedyś nie było tam takiego tranzytu pojazdów. Plaża 5 metrów od drogi bez zabezpieczenia. Brak dojścia i oświetlenia z miasta. Całość to strata kasy

Człowieku a znajdziesz jakieś jeszcze wady???
Trzeba się cieszyć ze się coś dzieje , że Bolesławiec idzie do przodu, że realizowane są nowe inwestycje, że bedzie gdzie wyjść na spacer
Jak można wiecznie narzekać???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Henry niezalogowany
26 marca 2015r. o 19:59
Na spacer? :) do ruchliwej drogi, bez chodników? hałas? jaki spacer? Trzeba budować, ale z głową, a nie cieszyć się z bezsensownych budowli. Baseny na MosiRze trzeba było zrobić a nie tu gdzie będzie smród, hałas i brak bezpieczeństwa. A ta cała retencja to jeden pic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 marca 2015r. o 20:03
Virgo napisał(a): Witaj , Falconetti :* ja również się przymierzam ;) Czekam tylko na ciepełko promieni słonecznych.Niech nagrzeje piasek...To się zobaczymy :D

a pewnie!!!! :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo