Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zbiornik retencyjny z lotu ptaka
~aa niezalogowany
26 marca 2015r. o 20:36
:) I muzyka i obraz przyciągają uwagę :) we wszystkich filmikach ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
26 marca 2015r. o 22:22
Jak dla mnie muzyka za mało relaksująca dla tego obrazu i przeznaczenia zbiornika - powinno być miło i przyjemnie. Poza tym bardzo mnie denerwuje, jak jadę obok zbiornika, widok tych niebieskich "beczek" tzn. zbiorników, nie wiem co to jest. Uważam, że bardzo psują obraz całej inwestycji. Należy to czymś "zatuszować" jakiś parkan czy coś, aby przejeżdżając trasą nie przykuwały uwagi tylko niebieskie beczki - tak to na mnie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
27 marca 2015r. o 8:24
Obiekt super , filmik kiepski , muzyka jak do tragedii "Smoleńskiej" .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 marca 2015r. o 10:33
~... napisał(a): Obiekt super , filmik kiepski , muzyka jak do tragedii "Smoleńskiej" .


montaz i obrazu i dzwieku na poziomie amatora...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 marca 2015r. o 11:31
dlaczego te zdjęcia tak krzywo wyszły? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mao niezalogowany
27 marca 2015r. o 12:19
~Aga napisał(a):
~Henry napisał(a): Muzyka jakby twierdze romek zbudował.
Sam obiekt bez sensu. Kiedyś nie było tam takiego tranzytu pojazdów. Plaża 5 metrów od drogi bez zabezpieczenia. Brak dojścia i oświetlenia z miasta. Całość to strata kasy

Człowieku a znajdziesz jakieś jeszcze wady???
Trzeba się cieszyć ze się coś dzieje , że Bolesławiec idzie do przodu, że realizowane są nowe inwestycje, że bedzie gdzie wyjść na spacer
Jak można wiecznie narzekać???



Znajdę dużo wad...
Obiekt totalnie nie przystosowany dla osób niepełnosprawnych na wózku, chociaż budowany od podstaw, nie mówiąc o babciach i matkach z dziećmi w wózku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
27 marca 2015r. o 13:14
Inwestycja jakby o średnim znaczeniu dla ludzi bo baseny odkryte juz mamy i to one powinny być wyremontowane , a nie tworzy się kolejny basen w kiepskiej lokalizacji ... no ale takich bezsensownych inwestycji w mieście jest sporo ....liczą się głosy na wyborach i ciepłe posadki i nic poza tym .... a miasto się rozwija dobre sobie ...... niech mi ktoś pokaże ilość firm jaka powstała w mieście które dają zatrudnienie i dobrą pracę ?????????? budowanie nowych kamienic to jeszcze nie jest szczyt rozwoju miasta wg mnie ... stad ludzie uciekają bo nie ma pracy a basen hmmmmmm ludzi nie zatrzyma ale kto o tym myśli tam w ratuszu? .... i to nie jest narzekanie tylko trzeźwa ocena sytuacji w mieście ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 marca 2015r. o 13:31
~xx napisał(a): Inwestycja jakby o średnim znaczeniu dla ludzi bo baseny odkryte juz mamy i to one powinny być wyremontowane , a nie tworzy się kolejny basen w kiepskiej lokalizacji ... no ale takich bezsensownych inwestycji w mieście jest sporo ....liczą się głosy na wyborach i ciepłe posadki i nic poza tym .... a miasto się rozwija dobre sobie ...... niech mi ktoś pokaże ilość firm jaka powstała w mieście które dają zatrudnienie i dobrą pracę ?????????? budowanie nowych kamienic to jeszcze nie jest szczyt rozwoju miasta wg mnie ... stad ludzie uciekają bo nie ma pracy a basen hmmmmmm ludzi nie zatrzyma ale kto o tym myśli tam w ratuszu? .... i to nie jest narzekanie tylko trzeźwa ocena sytuacji w mieście ....


taaa...a mieszkancy co wybory wybieraja czlowieka dwojga imion....samista tego chcieli!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo