Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jedna osoba poważnie ranna po zderzeniu samochodów
~ niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 14:11
Bo za wąskie te drogi robią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8282
#kosa23 nieaktywny
5 kwietnia 2015r. o 14:42
psssssssssssssshhhhiiiiiiii..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ty Pajacyk moze jeszcze przeszedłeś Mario w Lewa stronee????
nieee bo krec ne.... !!!! jak cfeliku takiś Kubica cały czas w drodze na spiworach to kiedy ty masz czas pisać te piedro-lamento :D!!!!
Już wiem czemu pin-pong ci lata:P!!!!!! huj cie trafia ze cie kazdy na drodze bez probmu cie wyprzedza...ze inni sa na czas bo maja czym pocisnąć a ty walisz konia po parkingach!!!! Boli-Pajaca na gumce!!!!!P-I-E-S cie J-E-B-A-Ł hahahaha....smieszny jestes....
Ps.wytoczyć to ty mozesz kulke z nosa .... C-F-E-L!!!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 14:58
kosa23 napisał(a): psssssssssssssshhhhiiiiiiii..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ty Pajacyk moze jeszcze przeszedłeś Mario w Lewa stronee????
nieee bo krec ne.... !!!! jak cfeliku takiś Kubica cały czas w drodze na spiworach to kiedy ty masz czas pisać te piedro-lamento :D!!!!
Już wiem czemu pin-pong ci lata:P!!!!!! huj cie trafia ze cie kazdy na drodze bez probmu cie wyprzedza...ze inni sa na czas bo maja czym pocisnąć a ty walisz konia po parkingach!!!! Boli-Pajaca na gumce!!!!!P-I-E-S cie J-E-B-A-Ł hahahaha....smieszny jestes....
Ps.wytoczyć to ty mozesz kulke z nosa .... C-F-E-L!!!!!
fajnie napisane teraz już wiem czemu wypadek spowodowałeś boś burak,ty musisz być bardzo sfrustrowany że takie farmazony wypisujesz,ja nie o szybkości pisałem ,a o wartości ,ty za to na czas zajechałeś ?podaj adres bo nr tel już do ciebie mam,nie ja ci sprawy nie wytocze ani kulki,zgłosze na policję twoje posty gdzie mnie wyzywasz od cw itp,wpadnie mi parę groszy od ciebie,zobaczymy jaki wtedy będziesz cwaniak ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~POżyteczny idiota niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 15:03
kiedyś taki mnie puknął to bęcki na miejscu zebrał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
5 kwietnia 2015r. o 15:08
~TOjsienka napisał(a): Się Warszawiakom przytrafiło


Warszawiacy ?? Widzę tylko rejestrację "CB" , a to rejestracja z Bydgoszczy...

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 15:12
mitsubiszi karizma wartość rynkowa 2500 zł, :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koza23 z nosa niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 15:14
~klucz-nick napisał(a):
kosa23 napisał(a): psssssssssssssshhhhiiiiiiii..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ty Pajacyk moze jeszcze przeszedłeś Mario w Lewa stronee????
nieee bo krec ne.... !!!! jak cfeliku takiś Kubica cały czas w drodze na spiworach to kiedy ty masz czas pisać te piedro-lamento :D!!!!
Już wiem czemu pin-pong ci lata:P!!!!!! huj cie trafia ze cie kazdy na drodze bez probmu cie wyprzedza...ze inni sa na czas bo maja czym pocisnąć a ty walisz konia po parkingach!!!! Boli-Pajaca na gumce!!!!!P-I-E-S cie J-E-B-A-Ł hahahaha....smieszny jestes....
Ps.wytoczyć to ty mozesz kulke z nosa .... C-F-E-L!!!!!
fajnie napisane teraz już wiem czemu wypadek spowodowałeś boś burak,ty musisz być bardzo sfrustrowany że takie farmazony wypisujesz,ja nie o szybkości pisałem ,a o wartości ,ty za to na czas zajechałeś ?podaj adres bo nr tel już do ciebie mam,nie ja ci sprawy nie wytocze ani kulki,zgłosze na policję twoje posty gdzie mnie wyzywasz od cw itp,wpadnie mi parę groszy od ciebie,zobaczymy jaki wtedy będziesz cwaniak ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 15:38
Jaaa no co Ty?No wiesz, miejsce zamieszkania a siedziba firmy to dwie różne sprawy tak że początek nr.mi się zgadza,auto wypożyczalnia też ale jak mówiłam brakuje mi szczegółu ale nie istotne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.