Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jedna osoba poważnie ranna po zderzeniu samochodów
8282
#kosa23 nieaktywny
5 kwietnia 2015r. o 15:40
~POżyteczny dziwny czlowiek napisał(a): kiedyś taki mnie puknął to bęcki na miejscu zebrał.


hahaha :D co mam sie bać???? :)))))))))))
uuuuuu...... bedą becki.....
uuuuuu....... hahaha:)
w sumie pokopałbym Sobie!!!
Zapraszam Zabłocie 34A
Jak lubisz dostać po ryju....
Bingoo!!!!
zobaczymy cfeliku czy ci kategoria dupsko obroni...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 15:41
Jaaa no co Ty?No wiesz, miejsce zamieszkania a siedziba firmy to dwie różne sprawy tak że początek nr.mi się zgadza,auto wypożyczalnia też ale jak mówiłam brakuje mi szczegółu ale nie istotne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8282
#kosa23 nieaktywny
5 kwietnia 2015r. o 15:45
mitsubiszi karizma




hhhhhhaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
z gównarzerią widać mam doczynienia bo i pisać sie nie potrafi !!!Błahahaha!!
Śpiki-Szmarki!!!
do nauki bo tatuś internet odłączy:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 15:51
kosa23 napisał(a):
~POżyteczny dziwny czlowiek napisał(a): kiedyś taki mnie puknął to bęcki na miejscu zebrał.


hahaha :D co mam sie bać???? :)))))))))))
uuuuuu...... bedą becki.....
uuuuuu....... hahaha:)
w sumie pokopałbym Sobie!!!
Zapraszam Zabłocie 34A
Jak lubisz dostać po ryju....
Bingoo!!!!
zobaczymy cfeliku czy ci kategoria dupsko obroni...

ty to jednak głupi jesteś.i zabawny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8282
#kosa23 nieaktywny
5 kwietnia 2015r. o 16:02
a ty jestes zwykłym cfelem i duzo umiesz ta swoja morda szczczekac a co do czego to kolanka kobieta lekkich obyczajow załposny pajacu...
huj ci w krzyz.... za zwykly jestes zebym na ciebie tracił czas... huj ci w te swieta krec any cieniasie
.....
hahaha !!!
a becki jakieee uuuuu......
STRACH SIE BAĆ !!!!
załosny Pajacv na Gumce!!!!!!!!!!!!!
Won do Lochu! CWELU!!!!!!!!!!!!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 16:08
po takim dzwonie policja powinna kierować na przymusowe badania psychiatryczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~POżyteczny idiota niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 16:10
~POżyteczny dziwny czlowiek napisał(a): kiedyś taki mnie puknął to bęcki na miejscu zebrał.
bęcki to się na miejscu zbiera, a adres był potrzebny policji nie mnie chyba nie myślisz że ktoś pojedzie zadzwoni do domu i da ci w pysk :P to musiałby być głupszy od ciebie :P

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 16:17
no tu racja,konsultacja prawnicza wyszła nie pomyślnie ponieważ definicja prawa jest następująca,jak ktoś w tym stanie atakuje zdrowego normalnego to ren co atakuje może zostać uznany za psychicznego. :P lecz się chłopie,a cw-el to cię zrobił. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.