Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

spowiedź

4469
#Patrzalski nieaktywny
2 kwietnia 2015r. o 21:49
eto napisał(a): .....Nam jest łatwiej, bo jesteśmy ochrzczeni w Kościele Katolickim i nie musimy szukać Boga i go po swojemu nazywać. :)


Nie uważasz ,że skoro wierzysz w Boga ,lepiej było by samemu Go odnaleźć i może nawet nadać Mu imię ?
Zawsze będziesz ufał instytucji ,która myśli za Ciebie i nakazuje Ci żyć według własnych wytycznych ? (pod karą ekskomuniki)
Nie wspomnę ,że czytać przecież potrafisz i znasz historię Kościoła Katolickiego ? Kiedyś mordowali nieposłusznych ,teraz tego nie robią i myślę ,że też wiesz co ich powstrzymało .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
2 kwietnia 2015r. o 21:58
~etz napisał(a): Jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus. (1Tm 2,5)
Tego sie trzymaj

http://web.diecezja.wloclawek.pl/Ateneum/chrostowski_551.html


Dopisane 02.04.2015r. o godz. 21:58:

Patrzalski napisał(a):
eto napisał(a): .....Nam jest łatwiej, bo jesteśmy ochrzczeni w Kościele Katolickim i nie musimy szukać Boga i go po swojemu nazywać. :)


Nie uważasz ,że skoro wierzysz w Boga ,lepiej było by samemu Go odnaleźć i może nawet nadać Mu imię ?
Zawsze będziesz ufał instytucji ,która myśli za Ciebie i nakazuje Ci żyć według własnych wytycznych ? (pod karą ekskomuniki)
Nie wspomnę ,że czytać przecież potrafisz i znasz historię Kościoła Katolickiego ? Kiedyś mordowali nieposłusznych ,teraz tego nie robią i myślę ,że też wiesz co ich powstrzymało .


Ile można wprowadzać innowacji? Niekiedy należy przyznać rację innym.
Patrzalski, do spowiedzi idź !! !! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
2 kwietnia 2015r. o 22:00
uwielbiam ludzi którzy sami myślą, dociekają prawdy, sprawdzają to co mówią inny i nie wpadają w główny nurt myślenia bo tak wypada ,a inność nie jest mile widziana ....indywidualizm :D to za krec is......ta cecha , to jest tak gdy wszyscy kupują różę a ty kupujesz goździka :D to właśnie cenie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
2 kwietnia 2015r. o 22:13
eto

Wierz w co chcesz i tak kiedyś zwrócisz się do Boga, bo są sprawy, które tylko on załatwi. ;)
Nam jest łatwiej, bo jesteśmy ochrzczeni w Kościele Katolickim i nie musimy szukać Boga i go po swojemu nazywać. :) [/c napisał(a):

Uwierz że i ja zostałem ochrzczony, ba nawet do komunii i bierzmowania przystąpiłem, lecz czym był tego świadom?

Ludzie zyskują świadomość w dość późnym wieku, najpierw muszą sobie wyrobić pogląd na życie.
Ale jeśli "większość" chce żyć w wirze bez świadomości, nikomu tego nie można zabronić, wszak demokrację mamy :)
Więc żyjcie i umierajcie w nieświadomości, albowiem łatwiejjst uwierzy niż udowodnić

[img=1428004920_kyk4vlh.jpg]



[img=1428004950_6811kjl.jpg]



Dopisane 02.04.2015r. o godz. 22:13:

Ludzie mniej rozgarnięci we wszystkim widzą siły nadprzyrodzone

[img=1428005617_26jfzg3.jpg]

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
2 kwietnia 2015r. o 22:14
eto napisał(a):
Patrzalski, do spowiedzi idź !! !! :D


Uwierz mi ,kiedyś chodziłem .
Później doszedłem do wniosku ,że sam potrafię żyć tak ,żeby przed nikim nie klękać i czuć się z tym dobrze .
Jasne ,że czasem zrobię coś z czego nie jestem dumny ;) Ale od tego mam przyjaciół ,żonę ,dzieci , im mogę zadość uczynić za swoje "grzechy" przyznać się najpierw (kolejność nieprzypadkowa,najciężej jest z najbliższymi)
Nikogo nie mam zamiaru namawiać na zmianę ,tradycji ,wiary ,przyzwyczajeń czy pozostawieniu zwyczajnego konformizmu ;)
Zlecam jednak próbę wolnego myślenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bakcyl niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 23:37
Inet-Wlan, bez bakterii, flory bakteryjnej nie ma życia ... są w powietrzu, w wodzie, w ziemi, w jedzeniu i w napojach, chyba nie wiesz, że przez to co masz w żołądku, w jelitach, to normalnie funkcjonujesz, no prawie. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
2 kwietnia 2015r. o 23:51
~Bakcyl napisał(a): Inet-Wlan, bez bakterii, flory bakteryjnej nie ma życia ... są w powietrzu, w wodzie, w ziemi, w jedzeniu i w napojach, chyba nie wiesz, że przez to co masz w żołądku, w jelitach, to normalnie funkcjonujesz, no prawie. :>


Nie jestem zwierzęciem aby sobie tyłek lizać, ani wodę z kałuży chłeptać, a taki właśnie skład wykryto w wodzie święconej.
Wolę jednak BOLESŁAWIANKĘ

Dobra i zdrowa woda kranowa

"Od kilku wieków bolesławiecka woda słynie ze znakomitej jakości. Zachwycali się nią książęta i królowie. W 1538 roku w kronice Bolesławca znajduje się wzmianka o cesarzu Fryderyku I, który zaczerpnął dłonią wody u źródła i stwierdził, że działa ona orzeźwiająco."

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
2 kwietnia 2015r. o 23:57
inetwlan napisał(a):
Pomimo, że w 14 procentach przebadanych próbek nie odnaleziono groźnych bakterii, żadne ze zbadanych źródeł wody święconej nie otrzymało w badaniu wiedeńskich naukowców statusu wiarygodnego źródła wody pitnej.


może to wielu zaskoczy ale wierni nie piją wody swięconej. może niewierni, kto tam wie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza