Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

spowiedź

315
#mir.ko nieaktywny
3 kwietnia 2015r. o 12:01
te salatki wygladaja mi na wybitne rekodzielo knajpy o nazwie "ratuj magdo gessler !"

w mcd. może maszynowo i niezdrowo ale jak czasem jestem to zawsze jest czysto i przyjemnie


Dopisane 03.04.2015r. o godz. 12:01:

a to czy zdrowo nie ma znaczenia tak naprawde czy recznie czy maszynowo. gdyby były odpowiednie normy i kontrole obie metody były by zdrowe, obecnie na żadną nie ma co liczyć. często liczy się sztuka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
3 kwietnia 2015r. o 14:47
Patrzalski napisał(a):
Nie uważasz ,że skoro wierzysz w Boga ,lepiej było by samemu Go odnaleźć i może nawet nadać Mu imię ?
Zawsze będziesz ufał instytucji ,która myśli za Ciebie i nakazuje Ci żyć według własnych wytycznych ?


Gdybysmy swym rozumem potrafili objac Absolut, nie bylby on absolutem. Stad tez piekna dewiza "fides quaerens intellectum" - wiara szukajaca zrozumienia. Wiara w Boga, mimo ze metodami scisle racjonalnymi jest nie do udowodnienia, nie jest automatycznie nierozumna. Dotyka ona bowiem sfery supraracjonalnej, probuje od naszej strony zrozumiec rzeczywistosc Absolutu. Nie mozemy byc jednak wylacznie racjonalni. Przeciez prawie wszystko, co stanowi o naszym czlowieczenstwie, w tym prawda, milosc, piekno, nalezy do sfery supraracjonalnej. Zawsze musi istniec Sens i Ratio.
Ostatecznie wiara jest darem, laska, ktora Boga daje komcu chce. jest to jego absolutnie wolny wybor.
W moim przypadku to moja wiara nakazuje mi wierzyc w Kosciol, a nie Kosciol nakazuje mi wierzyc w Boga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
3 kwietnia 2015r. o 16:28
obraziłem pana boga następującymi grzechami:nie istnieje coś takiego jak grzechy żyjemy w piekle rządzonym przez syjon i nie mamy dokąd uciec,więc będziemy walczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 kwietnia 2015r. o 16:39
''Biskup, który po pijanemu spowodował kolizję, wraca do posługi
Piotr Halicki Dziennikarz Onetu
Obserwuj1386

Bi­skup Piotr Ja­rec­ki po­dej­mu­je na nowo obo­wiąz­ki bi­sku­pa po­moc­ni­cze­go ar­chi­die­ce­zji war­szaw­skiej w za­kre­sie po­słu­gi dusz­pa­ster­skiej. Taką de­cy­zję pod­ję­ła Sto­li­ca Apo­stol­ska – in­for­mu­je ar­chi­die­ce­zja war­szaw­ska. Dwa lata temu du­chow­ny je­chał sa­mo­cho­dem, mając ponad 2,5 pro­mi­la al­ko­ho­lu w or­ga­ni­zmie i ude­rzył w la­tar­nię.''

alleluja ...i wesolutkich świąt
:D

ciekawe czy księżulo będzie mógł udzielać rozgrzeszeń ''grzesznikom'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 kwietnia 2015r. o 16:53
inetwlan napisał(a): Nie jestem zwierzęciem aby sobie tyłek lizać, ani wodę z kałuży chłeptać, a taki właśnie skład wykryto w wodzie święconej.

No i co cię to obchodzi, skoro nie masz z tym tematem nic wspólnego?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
3 kwietnia 2015r. o 16:59
skorn napisał(a):
inetwlan napisał(a): Nie jestem zwierzęciem aby sobie tyłek lizać, ani wodę z kałuży chłeptać, a taki właśnie skład wykryto w wodzie święconej.

No i co cię to obchodzi, skoro nie masz z tym tematem nic wspólnego?
tobie to nie robi różnicy smak wody święconej ,a smak nalewki to żadna różnica,dzięki za zepsucie planu pułapki wszyscy wiedzieli pijak nie kapnął się ,bo ciągle w głębi serca mnie nienawidzi,bo to polak z R gdzie pod sklepem frustracje topi w alkoholu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
3 kwietnia 2015r. o 17:32
inetwlan napisał(a):
mir.ko napisał(a):
inetwlan napisał(a):
Pomimo, że w 14 procentach przebadanych próbek nie odnaleziono groźnych bakterii, żadne ze zbadanych źródeł wody święconej nie otrzymało w badaniu wiedeńskich naukowców statusu wiarygodnego źródła wody pitnej.


może to wielu zaskoczy ale wierni nie piją wody swięconej. może niewierni, kto tam wie


może za ostro, ale takie są fakty


Totalnie za mocno :> Słyszałem o tym, ale kto robił te badania, Żydzi, niewierni, czy antykatolicy?


Dopisane 03.04.2015r. o godz. 17:32:

Piłem wodę święconą, wprawdzie nie z kropielnicy i nic mi nie jest :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sebastian niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 0:19
falco napisał(a): ''Biskup, który po pijanemu spowodował kolizję, wraca do posługi
Piotr Halicki Dziennikarz Onetu
Obserwuj1386

Bi­skup Piotr Ja­rec­ki po­dej­mu­je na nowo obo­wiąz­ki bi­sku­pa po­moc­ni­cze­go ar­chi­die­ce­zji war­szaw­skiej w za­kre­sie po­słu­gi dusz­pa­ster­skiej. Taką de­cy­zję pod­ję­ła Sto­li­ca Apo­stol­ska – in­for­mu­je ar­chi­die­ce­zja war­szaw­ska. Dwa lata temu du­chow­ny je­chał sa­mo­cho­dem, mając ponad 2,5 pro­mi­la al­ko­ho­lu w or­ga­ni­zmie i ude­rzył w la­tar­nię.''

alleluja ...i wesolutkich świąt


:D

ciekawe czy księżulo będzie mógł udzielać rozgrzeszeń ''grzesznikom'' ;)



Jeśli nie zmarnował 2 lat i dzisiaj jest już innym człowiekiem czyli trzeźwym alkoholikiem to nie widzę problemu. Dlaczego deprecjonować biskupa do końca życia ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.