Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PRZEDWIĄTECZNY MARKETOWY SZAŁ KIEROWCÓW :(

3145
#hemi nieaktywny
2 kwietnia 2015r. o 19:55
Ale masakra !!
1.Zaparkowałem przed marketem(Brico), wjechałem przodem na parking,chciałem wycofać i...zapomnij ,aby ktoś cie przepuścił..
W końcu wycofałem i widzę ,że osoba ze 3 miejsca przede mną ma właczone wsteczne, to mrugam ,aby bezpiecznie wycofała,a z tyłu trąbienie :(

2.Sytuacja przed Kaufem, jadę jedną z dróżek (jak wskazują strzałki) a pani jadąca z naprzeciwka znalazła wolne miejsce i zajeżdża mi drogę,trąbię ,a ona mi środkowy...
3.Przejeżdżam przez parking Carrefour , a tu ktoś bez spojrzenia w lusterka,czy rozejrzenia si , wsteczny,kierownica w prawo i ogień ..

Ludzie patrzcie jak kto chce przejechać ,pomóżcie komuś ,dając mozliwośc wyjechania z parkingu, to sie kultura nazywa ...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 20:02
droga to dzungla, przetrwaja najsilniejsi, pamietaj, zawsze licz tylko na siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~2A4 niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 20:05
hemi napisał(a): Ale masakra !!
1.Zaparkowałem przed marketem(Brico), wjechałem przodem na parking,chciałem wycofać i...zapomnij ,aby ktoś cie przepuścił..
W końcu wycofałem i widzę ,że osoba ze 3 miejsca przede mną ma właczone wsteczne, to mrugam ,aby bezpiecznie wycofała,a z tyłu trąbienie :(

2.Sytuacja przed Kaufem, jadę jedną z dróżek (jak wskazują strzałki) a pani jadąca z naprzeciwka znalazła wolne miejsce i zajeżdża mi drogę,trąbię ,a ona mi środkowy...
3.Przejeżdżam przez parking Carrefour , a tu ktoś bez spojrzenia w lusterka,czy rozejrzenia si , wsteczny,kierownica w prawo i ogień ..

Ludzie patrzcie jak kto chce przejechać ,pomóżcie komuś ,dając mozliwośc wyjechania z parkingu, to sie kultura nazywa ...
oj tam przestan sie mazac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 20:06
Mamy kryzys a w kryzysie tak mamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
2 kwietnia 2015r. o 20:17
ludzie wariują , lecz ważne ze ser jest w promocji i oczywiście jajka a już najlepiej brać kredyt na święta aby sie obłowić :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 22:01
Hemi daj spokój.W Bolcu w większości mamy dwa typy "kierofcóf".Sieroty. które nie trybią prostych znaków dawanych przez uprzejmych kierowców i cwaniaków którzy dodają gazu gdy próbujesz się grzecznie wbić z podporządkowanej bez zajechania drogi.Pamietam jak dziś wymianę zdań i mordobicie pod cmentarzem na śluzowej cztery lata temu w wigilijny dzień bo się mała blokada na drodze zrobiła jak wszyscy ruszyli palić świeczki.Nie wstyd wam nazywać się chrześcijanami?Takie zachowanie powinno was automatycznie wykluczać z tego kręgu.To nie pokuta wam jest potrzebna w wielu dziedzinach tylko dobry psychiatra :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 22:05
hemi napisał(a): Ale masakra !!
1.Zaparkowałem przed marketem(Brico), wjechałem przodem na parking,chciałem wycofać i...zapomnij ,aby ktoś cie przepuścił..
W końcu wycofałem i widzę ,że osoba ze 3 miejsca przede mną ma właczone wsteczne, to mrugam ,aby bezpiecznie wycofała,a z tyłu trąbienie :(

2.Sytuacja przed Kaufem, jadę jedną z dróżek (jak wskazują strzałki) a pani jadąca z naprzeciwka znalazła wolne miejsce i zajeżdża mi drogę,trąbię ,a ona mi środkowy...
3.Przejeżdżam przez parking Carrefour , a tu ktoś bez spojrzenia w lusterka,czy rozejrzenia si , wsteczny,kierownica w prawo i ogień ..

Ludzie patrzcie jak kto chce przejechać ,pomóżcie komuś ,dając mozliwośc wyjechania z parkingu, to sie kultura nazywa ...


NO CO TY ?
A NIE NAUCZYLI CIE PARKOWAĆ ZAJĘŻDZAJĄC NA PARKING TYŁEM - TO SIE NAUCZ I NIE BEDZIESZ SPRAWIAŁ KŁOPOTU INNYM I SOBIE ...POZDRAWIAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 22:41
Taaa cwaniaczku?By zaparkować tyłem musisz podjechać trochę do przodu to ja w tym momencie za Tobą wbije się przodem i w możesz mi naskoczyć.Lub druga sytuacja?Wcale się nie wbije tylko w celu przejechania drogi będę Ci siedzieć na dupie i zmuś mnie wtedy żebym umożliwiła Ci manewr cofania.Tu nie mówimy o normalnych dniach roku gdy parkingi pod marketami świecą pustkami tylko o przedświątecznym szale zakupowym gdy wszyscy najchętniej wjechali być autem do sklepu.A swoją drogą zastanawiam się co wy tak głupiejecie z tymi zakupami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.