Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

NAPRAWA PIŁY SPALINOWEJ STIHL

8528
#skun871 nieaktywny
4 kwietnia 2015r. o 9:34
Gdzie w Bolesłącu lub okolicach znajdę mechanika, który naprawi piłę spalinową marki STIHL MS 361.
Od razu dodam, że firmy Meduza w Kruszynie i Husqvarna na ul. Wesołej w Bolesławcu mnie nie interesują, bo ceby mają kosmiczne jeżeli chodzi o naprawę zatartej piły.
Szukam tzw. złotej rączki, kogoś kto się zna i chciałby dorobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ed niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 11:26
Ile chcesz zainwestować w tą piłę? Jak remont kapitalny (cylinder, tłok, pierścienie, łożysko) to 400 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~serwisant niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 11:49
Jak silnik zatarty, to naprawa niestety nieopłacalna ;( Nawet złota rączka tu nic nie pomoże ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~serwisant niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 11:49
Jak silnik zatarty, to naprawa niestety nieopłacalna ;( Nawet złota rączka tu nic nie pomoże ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 15:47
skun871 napisał(a): Gdzie w Bolesłącu lub okolicach znajdę mechanika, który naprawi piłę spalinową marki STIHL MS 361.
Od razu dodam, że firmy Meduza w Kruszynie i Husqvarna na ul. Wesołej w Bolesławcu mnie nie interesują, bo ceby mają kosmiczne jeżeli chodzi o naprawę zatartej piły.
Szukam tzw. złotej rączki, kogoś kto się zna i chciałby dorobić.

Zrób sobie sam papierem ściernym. Będziesz miał taniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 18:18
~ napisał(a):
skun871 napisał(a): Gdzie w Bolesłącu lub okolicach znajdę mechanika, który naprawi piłę spalinową marki STIHL MS 361.
Od razu dodam, że firmy Meduza w Kruszynie i Husqvarna na ul. Wesołej w Bolesławcu mnie nie interesują, bo ceby mają kosmiczne jeżeli chodzi o naprawę zatartej piły.
Szukam tzw. złotej rączki, kogoś kto się zna i chciałby dorobić.

Zrób sobie sam papierem ściernym. Będziesz miał taniej

Na ul lubańskiej w warsztacie samochodowym u pana Lucjana/tj.od skrzyżowania z Śluzową 2oo metrów w kierunku Bożejowic po prawej stronie/ Warto tam spytać!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8528
#skun871 nieaktywny
4 kwietnia 2015r. o 20:00
~serwisant napisał(a): Jak silnik zatarty, to naprawa niestety nieopłacalna ;( Nawet złota rączka tu nic nie pomoże ;)



Naprawa nieopłacalna? Serwisant chyba słabo się znasz. Części do tej pilarki tzn. cylinder, tłok ,sworzeń średnica, pierścienie, zabezpieczenia -komplet kosztuje ok 300zł na allegro.

Co nie znaczy, że wszytsko jest do wymiany. Trzeba najpierw rozebrać i ocenić stan co jest do zrobienia i ja szukam właśnie jakiegoś mechanika.

Dodam, że nowa taka pilarka kosztuje ok 2000tyś. Gdzie widzisz nieopłacalność? Chyba, że ty byś zaniósł taką do serwisu to owszem zawołają z 1500zł za naprawę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 20:07
skun871 napisał(a):
~serwisant napisał(a): Jak silnik zatarty, to naprawa niestety nieopłacalna ;( Nawet złota rączka tu nic nie pomoże ;)



Naprawa nieopłacalna? Serwisant chyba słabo się znasz. Części do tej pilarki tzn. cylinder, tłok ,sworzeń średnica, pierścienie, zabezpieczenia -komplet kosztuje ok 300zł na allegro.

Co nie znaczy, że wszytsko jest do wymiany. Trzeba najpierw rozebrać i ocenić stan co jest do zrobienia i ja szukam właśnie jakiegoś mechanika.

Dodam, że nowa taka pilarka kosztuje ok 2000tyś. Gdzie widzisz nieopłacalność? Chyba, że ty byś zaniósł taką do serwisu to owszem zawołają z 1500zł za naprawę.


Ja popełniłem ten błąd że kupiłem taki " oryginalny" zestaw naprawczy na alegro, piła chodziła tydzień.... Nie kupuj tego badziewia. Dobry mechanik nie podejmie si e składania na tym badziewiu.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.