Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

NAPRAWA PIŁY SPALINOWEJ STIHL

~Aa niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 20:39
Naprawiam piły złota rączka tel 503544209
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~serwisant niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 21:52
skun871 napisał(a):
~serwisant napisał(a): Jak silnik zatarty, to naprawa niestety nieopłacalna ;( Nawet złota rączka tu nic nie pomoże ;)



Naprawa nieopłacalna? Serwisant chyba słabo się znasz. Części do tej pilarki tzn. cylinder, tłok ,sworzeń średnica, pierścienie, zabezpieczenia -komplet kosztuje ok 300zł na allegro.

Co nie znaczy, że wszytsko jest do wymiany. Trzeba najpierw rozebrać i ocenić stan co jest do zrobienia i ja szukam właśnie jakiegoś mechanika.

Dodam, że nowa taka pilarka kosztuje ok 2000tyś. Gdzie widzisz nieopłacalność? Chyba, że ty byś zaniósł taką do serwisu to owszem zawołają z 1500zł za naprawę.

Tak tak, napraw sobie na tej chińszczyźnie za 3 stówy, zobaczysz ile Ci pochodzi :D
Pamiętaj zasadę "tanio robisz, dwa razy robisz" Ale... wolny kraj- wolny wybór...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 22:44
serwisant za dychę się znalazł są ludzie właśnie złote rączki co lepiej zrobią niż serwisant.byłem kiedyś w husgwarnie żeby mi gaźnik wyregulowali w pilarce,bo wcześniej grzebałem dwoma śrubkami co później się okazało że to filtr powierza był zasyfiały,a oni zaczeli wymyślać cuda na kiju za to tyle za to tyle.Myślę kuźwa to ja nową pilarkę kupię więc dałem na luz odwiedziłem doktora Google i sam to zrobiłem i pilarka hula jak ta lala już rok,a piła pracuje cały czas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolek niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 23:09
W Kraszowicach jest gość co dobrze i tanio naprawia piły. Starszy facet ale nie mam namiarów. Tam go znają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adam niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 13:11
Jezeli motor w pile spalinowej jest zatarty,to na pewno trzeba wymienic -cylinder ,tlok,pierscienie.Jakies stare czesci z allegro nadaja sie na zlom a nie do naprawy pily.Trzeba kupic nowe czesci zamienne jesli chcesz zeby ta pila jeszcze troche pochdzila.A przy cenach czesci oraz robocizny jest to nieoplacalne.Radzilbym kupic nowa pile-jest gwarancja.Warunek o pile trzeba dbac-poczytac w insrukcji-przeglady mozna robic samemu,wymieniac filtry,czyscic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~serwisant niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 22:18
~adam napisał(a): Jezeli motor w pile spalinowej jest zatarty,to na pewno trzeba wymienic -cylinder ,tlok,pierscienie.Jakies stare czesci z allegro nadaja sie na zlom a nie do naprawy pily.Trzeba kupic nowe czesci zamienne jesli chcesz zeby ta pila jeszcze troche pochdzila.A przy cenach czesci oraz robocizny jest to nieoplacalne.Radzilbym kupic nowa pile-jest gwarancja.Warunek o pile trzeba dbac-poczytac w insrukcji-przeglady mozna robic samemu,wymieniac filtry,czyscic.


Widzę, wreszcie wypowiedział się ktoś, kto ma jakieś pojęcie w temacie :) A propos nowych części, to mówimy o oryginałach, bo na "chinolach" też można naprawić, ale szkoda diengów i nerwów :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.