Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tradycja śmigusa- dyngusa bardzo szybko zanika
~ niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 22:52
skorn napisał(a): Jak to dla kogo? Dla Watykanu!

Byłbyś wiarygodny, gdybyś z żadnych tradycji sam nie korzystał. Kościółek jest "be", ale choineczka to już inna historia. Karpika tez pewnie wcinasz ; )


Choineczka?
Brudne kapcie i stara postkomunistyczna rogówka o dresiarstwie nie wspomnę proszę państwa to raczej nie do naśladowania
naśladowania :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
6 kwietnia 2015r. o 22:54
Kolejna tradycja zanika :(
Szkoda,że tak to wszystko w codziennym życiu zanika :(
Niedługo zamiast pójśc na pogrzeb bliskiego wklei sie wstążkę na fejsie,a zamiast sypnąc ryżem znajomym pod urzędem to wklei sie lajka pod fotką ze ślubu ;(

Ja dziś rano po powrocie z pracy polałem symbolicznie dzieciaka,gości i zonę wodą, ale jakoś nie zauwazyłem,aby pod blokiem działo sie to co robiłem kilka lat temu :(

A kilka lat temu latało sie z butelkami ,baniakami,czy wiadrami i lało sie nawzajem,oblewało auta i w ogóle było ciekawie ,wesoło i w ogóle.
A teraz? Doopa wielka,dzieciakom nie chce sie wstawać ,a jak już wstana to wolą ograc na kompie niż się zmoczyć,bo i po co?


Dopisane 06.04.2015r. o godz. 22:54:

Kolejna tradycja zanika :(
Szkoda,że tak to wszystko w codziennym życiu zanika :(
Niedługo zamiast pójśc na pogrzeb bliskiego wklei sie wstążkę na fejsie,a zamiast sypnąc ryżem znajomym pod urzędem to wklei sie lajka pod fotką ze ślubu ;(

Ja dziś rano po powrocie z pracy polałem symbolicznie dzieciaka,gości i zonę wodą, ale jakoś nie zauwazyłem,aby pod blokiem działo sie to co robiłem kilka lat temu :(

A kilka lat temu latało sie z butelkami ,baniakami,czy wiadrami i lało sie nawzajem,oblewało auta i w ogóle było ciekawie ,wesoło i w ogóle.
A teraz? Doopa wielka,dzieciakom nie chce sie wstawać ,a jak już wstana to wolą ograc na kompie niż się zmoczyć,bo i po co?

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 kwietnia 2015r. o 22:58
Daj pan spokój, to jedna z najgłupszych tradycji na całym świecie. Głupsze jest tylko to, co w Hiszpanii wyprawiają z bykami.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
6 kwietnia 2015r. o 23:02
skorn napisał(a): Daj pan spokój, to jedna z najgłupszych tradycji na całym świecie. Głupsze jest tylko to, co w Hiszpanii wyprawiają z bykami.


Ta wszystkie tradycje są głupie ,najlepiej jakby każdy żył nudno ,dzien za dniem i niczym sie nie cieszył,tak?
Skorn -niektórzy chcą więcej radochy z zycia niz tylko siedzieć w czterech scianach w domu i pitolić głupoty ,lub hejtować w każdym temacie na forum Bolcowym ...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 kwietnia 2015r. o 23:10
Skoro sprawia ci to taką radość, to polewaj się kilka razy dziennie. Zamiast wody użyj oleju, podobno niezła frajda.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 23:45
Bardzo szkoda, że tradycja Lanego Poniedziałku zanika... Pamiętam lata 90 - to było coś, szedłeś do Kościoła i tylko się oglądałeś czy ktoś nie leci z wiadrem. Nie było przyjemne jak ktoś Cię tak oblał ale po czasie było wspominać. Niestety, teraz to chyba ta sztuczność i polityczna poprawność nas zabija powoli... nie można się polać wodą bo pan policjant albo strażnik miejski przyjdzie i da nam mandat.
Na Boże Narodzenie też się już mniej kolęd śpiewa niż kiedyś. Jako społeczeństwo jesteśmy co raz bogatsi, ale co raz bardziej ubodzy w tradycje.
Kartek na święta nie wysyłamy, bo są smsy i nudne wierszyki które się hurtowo wysyła do większości znajomych. Ja sobie na ostatnie święta powiedziałem, że strace te 20 zł ale powysyłam kartki do paru osób z rodziny i tak też robię. Zachęcam resztę do tego, frajda, nostalgiczne przypomnienie pięknych lat 90 - mojej młodości..
p.s. ewentualne wasze hejterskie komentarze mnie nie ruszą, nie silcie się
p.s.2 to zdjęcie do artykułu to na pewno nasz ryneczek? bo ciężko mi poznać okolice wokół :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
7 kwietnia 2015r. o 0:13
skorn napisał(a): Daj pan spokój, to jedna z najgłupszych tradycji na całym świecie. Głupsze jest tylko to, co w Hiszpanii wyprawiają z bykami.


:) Tradycja tradycją, kto ma ochotę to utrzymuje a w Hiszpanii to jest znęcanie się nad zwierzęciem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 kwietnia 2015r. o 5:59
skorn napisał(a): Jak to dla kogo? Dla Watykanu!

Byłbyś wiarygodny, gdybyś z żadnych tradycji sam nie korzystał. Kościółek jest "be", ale choineczka to już inna historia. Karpika tez pewnie wcinasz ; )


skoro poruszyłeś Watykan to coś o nim :D
górnicza ''Barbórka'' to święto górników -to oczywiste ale kto jest ich ''patronem?
ponoć św.Barbara według tradycji
tylko czy aby na pewno? ;)
co ma ''kościółek '' wspólnego z tym że stoi u mnie ''choinka'' a raczej kilka ich miniaturek bo choinki u mnie nie ma od lat ...ale masz racje -''to inna historia''
a karpik?...człowieku !...w tej chwili w lodówce jest zamrożonych jeszcze kilka sztuk a ostatni raz smażyłem karpia niecały miesiąc wstecz...bez OKAZJI świąt a więc bez TRADYCJI :D

A TERAZ TRADYCYJNIE -DO PRACY :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.