Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zawalił się mur obronny w Nowogrodźcu
~ niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 21:52
W cywilizowanym kraju za taką katastrofę osoby odpowiedzialne zostały by ukarane,jednak nie w Nowogrodźcu gdzie ręka rękę myje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 22:36
Ja do "nowogrodzianina" Społeczeństwo jak przestaje mieć czas na kontrolowanie władz ,to władza od razu skręca w bok. A kontrola społeczna to jest przywilej demokracji . Demokracja z kolei jest jak dziecko jak nie będziesz o nie dbać to wyrośnie bandyta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 22:47
Właścicielem muru jest Gmina Nowogrodziec, którą reprezentuje Sami Wiecie Kto. Zbrodnia i Kara.

.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~toja niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 23:33
~ napisał(a): Żeby zadbać o ten zabytek trzeba wyłożyć miliony zł, nie zdajecie sobie sprawy ile kosztuje renowacja zabytku.
"Gmina od 7 lat przeznacza rocznie 100 tysięcy złotych na naprawę muru. Na początku lutego samorząd złożył wniosek do Urzędu Marszałkowskiego o dofinansowanie remontu. Decyzja była odmowna. Dwunastowieczne mury otaczają dawny klasztor. Siostry zakonne na dobre opuściły obiekt po II wojnie światowej."
źródło
http://wroclaw.tvp.pl/19578592/runal-zabytkowy-mur

Dwunastowieczne? Wtedy klasztoru nie bylo nawet drewnianego.

Klasztor byl remontowany, ale najwidoczniej nie tam gdzie trzeba. Logiczne jest, że najpierw trzeba zadbać o bezpieczeństwo. Dlaczego wiec wyremontowano tylko kawałek tego muru, który bezpośrednio zagraża użytkownikom drogi krajowej? A w środku w klasztorze gdzie wstęp jest zabroniony przemurowano od cholery ścian?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nowogrodzianin niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 0:13
ja do kreski poziomej. Oczywiście że potrzebnym jest zerkanie w ręce wladzy, aby sie nie rozpanoszyła. Jednak popadanie w skrajnosci kontroli, bez alternatywnych pomysłow , zakrawa o głupotę. Samo oskarżanie i atakowanie, jest w moim mniemaniu całkowicie bezcelowe i dziecinne.
Dobrze że sa u nas ludzie którzy wytykają błędy i nieprawidłowości. Jednak wydaje mi się że momentami, szczególnie w temacie tego chorego móru, trzeba zrozumienia a nie bezpodstawnego klepania jadaczką.
Jeszcze raz zapytam tych super krzykaczy. Ileście podatku zapłacili np. za ubiegły rok?????? Bo jeżeli jeden z drugim klepie ,ot tak żeby poklepać i swoje wewnętrzne problemy przewalić na władzę, to sory, coś tu nie gra.


Ktos napisał że jakies sciany wewnątrz klasztoru były murowane. Człowieku???? a kiedyś ty byłna klasztrze???? przecież tam były jedynie uzupełnione spoiny. Tam dopiero się wali.
Właśnie to mnie wkurza w czytaniu takich mądrusi, którzy bazgrzą o spprawach jakich na oczy nie widzieli.
Jak by co to klasztor jest otwrarty ,od strony północnej są schodki, od wschodu droga , awaryjnie chłopaki pokonują przez murki od metalowca.
A propo , jeżeli drodzy krzykowicze tak drogi wam los naszego klasztoru, to może zróbmy ściepe, wykupimy , odremontujemy, znajdziemy klienta i drogo sprzedamy. Co wy na to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Nowogrodzianina niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 9:25
Ciągle wypominasz ile to podatku piszący zapłacili do Gminy,ja zapłaciłem całkiem sporo ,to że ty przebywasz z menelami świadczy że złe dobierasz towarzystwo.Rocznie zanoszę kilka tysięcy a co mam w zamian ,najdroższe ścieki i wodę,wysokie podatki ,ponad 20 zł za m2 powierzchni pod działalność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/ niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 9:27
Ludzie nikt tutaj nie wymaga i nie pisze o tym, żeby gmina nowogrodziec wyremontowala z własnego budżetu nikt nie mówi o milionach, chodzi o to żeby po zgłoszeniu przez pana konserwatora władze zajęły się zabezpieczeniem zamknąć stronę chodnika przy mórze głupia blacha biało-czerwoną i dać kilka grubych pionowo teownikow i zrobić podpory pod skosem na chodnik jakkolwiek.. O to jest cały szum w tej sprawie ZE NIE ZABEZPIECZYLI. Dzięki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 11:09
Dzięki.

Nie ma za co :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.