Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zawalił się mur obronny w Nowogrodźcu
~po zawodówce niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 21:26
Widzę że kundelki Relicha zaczynają się odszczekiwać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krecha niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 21:31
~Papuga napisał(a):
~ napisał(a): Ta papuga strasznie inteligentna ,podobnie jak te papugi z ZOO ,inteligencja pięcioletniego dziecka.


Nie wysilaj się "krecha" na dowcip, bo do tego trzeba mieć coś w głowie :> Więc do mnie to ci daleko :P [/c
Nikt tu nie zamierza dowcipkować z po.....ą papugą :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~peacock niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 21:48
No właśnie. Buractwo po zawodówce ( lub bez) potrafi jedynie grubo pojechac wulgaryzmami i chrzanić nieustannie o kundelkach i czopkach ( mdli mnie od tego) A trochę finezji, ekwilibrystyki słownej, nawiazania do kanonu literatury - nie łaska? Jasne, że nie łaska, prostak takiego poziomu nigdy nie osiągnie. Prostak o tym wie, i to go wpienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 21:53
Prostak to cię spłodził na próbę i zapomniał zniszczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 23:11
~ napisał(a): Prostak to cię spłodził na próbę i zapomniał zniszczyć.


Ludzie, skąd wy się bierzecie? Choć nawiasem mówiąc, odnoszę wrażenie, że jakieś 90% tutejszych prostaczków to zwykła gimbaza, a ja mam dzieci jakieś 10 lat od was starsze, więc kończę tę bezpłciową polemikę, a wy do książek. Jak nabierzecie trochę ogłady - wtedy brać się za pisanie i dyskusje. Amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 8:48
Papugo to twoje jątrzenie jest prostackie ,to że masz dzieci to żadna rewelacja. :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 19:56
~peacock napisał(a): A ja tam jestem fanem naszej papugi... Zawsze jest odważna, ma swoje zdanie, nie płynie z prądem. Lubie jej poczucie humoru i prowokujący styl. A prostaczki po zawodówce ( lub bez) pienią się nad swoją zapluta klawiaturą. Brawo, papuga, tak trzymaj![/c
Słabiutki jesteś z fizyki ,g-ó-w-n-o zawsze płynie z prądem :D .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PAP niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 10:45
Zawalił się mur, wali się grunt pod nogami Relicha,nawet najgorętsi zwolennicy przejrzeli na oczy i zaczynają się od niego odwracać.prezes stowarzyszenia Nowogrodzieckie Towarzystwo Gospodarcze Leopold W podał się do dymisji,nieoficjalnie mówi się o rozbieżnościach poglądowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza