Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmieci, śmieci, wszędzie śmieci
~ niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 10:46
puszki po np: groszku rybce itp ja zbieram puszki po dezodorancie też patelnie itp papier też raz w na 2 miesiące jade do skupu i mam od 50 do 70 zł to tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 11:12
Podobny syf jest w gminie Nowogrodziec -więcej śmieci pod kubłami jak w kubłach ,natomiast ceny wysokie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaa niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 11:18
podejrzewam że ci sami ludzie co te śmieci wyrzucają, strzelają do ptaków i biją koty, bo zwierzęta te "im kupczyją"

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zniesmaczona niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 11:21
~BN napisał(a):
~zniesmaczona napisał(a): Dziwicie się ludziom? Nie kazdego stac, zeby zaplacic miastu za przyjecie odpadow. Paniusia w MZGK wprowadza ludzi w blad, przywiozlam (swoim transportem)1,5 tony posedregowanych odpadów, mieli przyjac to ode mnie za darmo. Niestety musialam zaplacic ponad 200 zl!

Wszyscy płacą za śmieci więc dlaczego Pani ma nie płacić . Przywoź śmieci systematycznie to nie poczujesz tego finansowo . Dlatego dziwię się ludziom bo po prostu zbierają śmieci z myślą ,że wywiozą do lasu a nie planują np : jadę jutro do miasta przy okazji zawiozę śmieci .


Owszem, również płacę za ,,normalne" śmieci. Chodzi o jednorazową rozbiórkę szklarni (więc o wiele więcej śmieci, których nie wyrzucę do śmietnika pod blokiem). Według mnie takie odpady powinny być przyjmowana za symboliczna cenę,tym bardziej, że sama je przywiozłam i posegregowałam. Nie każdego stać na takie koszta, więc woli wyrzucić odpady do lasu (co oczywiście potępiam). Głównie chodzi mi o to, jeżeli miasto nie zmieni polityki ,,zarządzania odpadami" zarośniemy brudem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dinozaur........... niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 11:57
Trochę jeżdżę po okolicy takie śmietnisko zwykle czyni miejscowe "bydło" ............nie spotkałem tak niezaśmieconych dróg juz po za granicami powiatu ...........a jak juz to nie w takiej skali .Wystarczy odwiedzić Lubuskie albo Wielkopolskie ......tam tego nie ma .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zorro niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 11:57
Za śmieci przy drodze odpowiada zarządca drogi, za śmieci na żwirowni właściciel, czyli.... Wezwijcie go do uprzątnięcia, napiszcie pismo, zamiast epatować zdjęciami. Zróbcie coś konstruktywnego zamiast jedynie psioczyć i zaklinać rzeczywistość. Od tego śmieci nie ubędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 12:16
~Anonim napisał(a): Polacy to bydło! Ale wierzą w Jezusa.


Dla boga 1000 lat to jak jeden dzień. Takie śmieci właśnie potrzebują 1000 lat aby się rozłożyły.
To pokazuje wiarę ludzi więc jak naśmiecą to nie mają grzechu.

Sam jestem zwolennikiem spalania śmieci w piekle. Należy wykopać głęboki dół i tam je wrzucać a resztą zajmą się Belial z Belzebubem.
Oboje są patronami Bolesławca, bo też na literę Be.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 12:33
~ napisał(a): Podobny syf jest w gminie Nowogrodziec -więcej śmieci pod kubłami jak w kubłach ,natomiast ceny wysokie.
tak ,a w koszu na odpadki leży odkurzacz albo kartony ludzie w Nowogrodzcu to analfabeci czytać nie umieją. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza