Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmieci, śmieci, wszędzie śmieci
~ niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 16:48
~to ja napisał(a): Przykro to mówić, ale taki mamy naród...W zdecydowanej większości to śmierdzące brudasy, smiecace na prawo i lewo, byle od siebie. Tak zostali wychowani i tak uczą swoje dzieci. Czarno to widzę...



Zgadza się, Polak to najbardziej wredna nacja w Europie, nic dziwnego, że nas nigdzie nie lubią. Wiecznie pretensje do wszystkich o wszystko, nic od siebie...

Właśnie dziś ktoś w biały dzień podrzucił nad Bobrem śmieci po remoncie. Ludzie, opanujcie się, to można ZA DARMO wywieść do MZGK !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 17:32
a czegoz mozna sie spodziewac po patologii :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 17:33
a czegoz mozna sie spodziewac po patologii :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie głupek niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 18:37
~to ja napisał(a): Przykro to mówić, ale taki mamy naród...W zdecydowanej większości to śmierdzące brudasy, smiecace na prawo i lewo, byle od siebie. Tak zostali wychowani i tak uczą swoje dzieci. Czarno to widzę...


Przykro mówić ale jeśli w swoim domu pozwolisz palić a nie podasz popielniczki będziesz miał syf.

Przykro mówić ale ktoś za to bierze kase aby było czysto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Błękitna krew niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 19:59
~ napisał(a):
~to ja napisał(a): Przykro to mówić, ale taki mamy naród...W zdecydowanej większości to śmierdzące brudasy, smiecace na prawo i lewo, byle od siebie. Tak zostali wychowani i tak uczą swoje dzieci. Czarno to widzę...



Zgadza się, Polak to najbardziej wredna nacja w Europie, nic dziwnego, że nas nigdzie nie lubią. Wiecznie pretensje do wszystkich o wszystko, nic od siebie...

Właśnie dziś ktoś w biały dzień podrzucił nad Bobrem śmieci po remoncie. Ludzie, opanujcie się, to można ZA DARMO wywieść do MZGK !!!


Proszę zauważyć, że na naszym terenie Polaków jest niewielu, głównie są to przesiedleńcy z Południa ! Czystokrwisty Polak jest czysty i nie świni- wystarczy spojrzeć jaki błysk jest w rejonach gdzie w większości się uchowali Polacy bez domieszki obcej krwi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13503
#madziula13 nieaktywny
21 kwietnia 2015r. o 21:35
Mieszkam w Szczytnicy , tu jest podobnie. Wszędzie sterty walających się śmieci . A co najgorsze ten syf robią sami mieszkańcy . Nie wszyscy rzecz oczywista bo zdarzają się wyjątki są ludzie którzy starają się dbać o porządek . Ja też się starałam ale to co doświadczam od jednej rodziny w naszym budynku to ręce opadają. Sprzątałam klatkę bo nikt się nie kwapił aby to zrobić . Byli tacy co pracowali mieli mało czasu i ja to rozumiem . Ale byli też tacy gdy tylko posprzątałam w budynku jak i wokół niego że chodzili i po prostu złośliwie śmiecili niszczyli mi kwiaty . Gdy zwróciłam im uwagę to jeszcze powiedzieli żebym wracałam tam skąd przyjechałam . To tylko delikatnie opisane co z nimi przeszłam z tymi podłymi sąsiadami . Czy tacy ludzie mają sumienie ? czy nie boją się kary kiedyś po śmierci ? czy nie boją się tego ,że będą cierpieć zanim skonają gdy przyjdzie ich czas . W takich sytuacjach zawsze mam wątpliwości co do wiary czy jest po co wierzyć skoro ludzie wierzący czynią jeden drugiemu tyle złości ,podłości .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Błękitna krew niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 21:47
Madziula bo to właśnie te brudasy o których pisałam wyżej , też takich bałaganiarzy miałam na podwórku , na szczęście wyprowadziłam się i mam porządek;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13503
#madziula13 nieaktywny
21 kwietnia 2015r. o 21:59
~Błękitna krew napisał(a): Madziula bo to właśnie te brudasy o których pisałam wyżej , też takich bałaganiarzy miałam na podwórku , na szczęście wyprowadziłam się i mam porządek;)



~ Też mam zamiar stąd się wyprowadzić . Z takimi ludżmi nie da się żyć . To był tylko maleńki ułomek tego co opisałam .

~Mam też dobrą wiadomość dzieci ze szkoły podstawowej w Szczytnicy razem z nauczycielami ( były też panie z osiedla) posprzątali spory kawałek terenu koło przystanku autobusowego . Cieszę się z tego ogromnie ! :) :) Jeśli ktoś brał udział w sprzątaniu a pominęłam to przepraszam ale gdy wróciłam z miasta to było już po sprzątaniu . Drogie dzieci dziękuję :) :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.