Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Od dziś miasto zajmuje się... peelingiem stóp i depilacją pach
~TOjsienka niezalogowany
1 maja 2015r. o 6:51
~ napisał(a):
~TOjsienka napisał(a):
~dirk napisał(a): ja tu o spraortograficzneh a ty mi tu pieprz.sz o słowniku dzis nie najesz sie słownikiem ort a njalepeij wsadz sobie ten słownik w du.e a znajoma nie dała mi to na imieniny czy innej okazji tylko miała tego duzo to mi dała

Daj spokój...nie warto strzępić nerwy na forum...

To nie jest ta nerwa. To są te nerwy. Strzępić nerwów. :P
Dzięki,spróbuję zapamiętać.
Widzisz?Wyłapałeś błąd i wyłapałbyś też ortograficzne w tym krótkim zdaniu ale jadę na słowniku.O jak mi psikro.Niestety jeszcze raz muszę Ciebie rozczarować i przyznać że mimo tego dobrze a nawet bardzo dobrze mi się. wiedzie.Do poprawnych pism jest słownik a skutecznych prawnik...jakoś nie czuję tu takiej potrzeby by się wysilać....    :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
1 maja 2015r. o 8:41
skorn napisał(a): Panie Roman, bierz się pan za droge rowerową na Grodziec. Starczy tych obiektów wodnych w mieście.


100/100.
Zazdrość mnie zżera i krew zalewa gdy widzę np.w Wielkopolsce zbudowane i aktualnie budowane dróżki rowerowe.U nas ......ech...szkoda gadać.
Panie Roman ,Panie Kwaśniewski przejedź sie Pan np.na Poznań od Sulechowa do Stęszewa - kilkadziesiąt km. dróżek nawet częściowo oświetlone.Po drodze możesz Pan zboczyć z Kargowej do Babimostu -piękna dróżka ze 20 km.
U nas tereny nawet ładniejsze niż w/w - szkoda że władza nie czuje tych potrzeb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2015r. o 9:05
~Ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): Panie Roman, bierz się pan za droge rowerową na Grodziec. Starczy tych obiektów wodnych w mieście.


100/100.
Zazdrość mnie zżera i krew zalewa gdy widzę np.w Wielkopolsce zbudowane i aktualnie budowane dróżki rowerowe.U nas ......ech...szkoda gadać.
Panie Roman ,Panie Kwaśniewski przejedź sie Pan np.na Poznań od Sulechowa do Stęszewa - kilkadziesiąt km. dróżek nawet częściowo oświetlone.Po drodze możesz Pan zboczyć z Kargowej do Babimostu -piękna dróżka ze 20 km.
U nas tereny nawet ładniejsze niż w/w - szkoda że władza nie czuje tych potrzeb.

Widocznie elektorat Romana nie potrzebuje dróg rowerowych a reszta niech sobie jeździ gdzieś tam i da spokój! Szkoda gadać; i tak to nic nie zmieni. A może Roman ma jakiś kompleks na tle wody, basenów itp...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dirk niezalogowany
1 maja 2015r. o 9:38
Latem scieszki rowerowe a zima mozna z tego zrobic trasy do narciarstwa biegowego i było by super ale kto to zrobi jak sie na tym ani nie zarobi ani nie ma stanowisk dla rodzinki itp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2015r. o 9:42
Czy będą bilety ulgowe dla młodzieży uczącej się i dla emerytów? Ceny są powalające.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
1 maja 2015r. o 9:52
:) aerobik przesada 4 wejścia 80 :|
wkrótce ceny pójdą w dół ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miejscowy niestety niezalogowany
1 maja 2015r. o 11:40
Może nie jestem tak gramotny jak władza w Bolesławcu, ale zauważyłem, że poprzez wymyślanie nowych "inwestycji" typu pilingi, depilacje, itp. z naszych podatków władza będzie miała dożywotnie utrzymanie w ratuszu. Pewnie o to chodzi, aby powiększać swój elektorat poprzez zatrudnianie "swoich", chyba że się mylę ? Czy ktoś słyszał, żeby w krajach Unii Europejskiej, lokalne samorządy prowadziły takie przybytki jak nasz Bolesławiec ? Czy możemy wkrótce spodziewać się, że sklepy, knajpki, usługi będą pod szyldami Urzędu Miasta Bolesławiec ? Taka polityka może przerażać, bo doprowadzi, że nie będziemy mieli prawa mieć odrębnego zdania. Sprzeciw z naszej strony może skutkować bezrobociem i wyalienowaniem ze społeczeństwa, bo wszyscy będą jednomyślni. To jest niebezpieczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2015r. o 11:40
Najlepsza kwestia do obgadania to kierownik Jaźwiec... osoba bez doświadczenia,a już otwiera miejskie obiekty... gdzie jest dyrektor i gdzie konkurs na to stanowisko....

Kochany Bolesławiec pod rządami Romana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza