Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Od dziś miasto zajmuje się... peelingiem stóp i depilacją pach
~ niezalogowany
1 maja 2015r. o 15:41
REKLAME TO WSTAWCIE GDZIE INDZIEJ A NIE NA FORUM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2015r. o 18:23
uj mnie obchodzi to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
1 maja 2015r. o 20:16
Władze miasta nie od dziś peelingują mieszkańców z pieniędzy, To przecież ich specjalność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 maja 2015r. o 21:03
Bolesławieckie władze ponownie amią idee nowej konstytucji
"Tyle państwa ile to niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ule to możliwe"

Każda usługa komercyjna świadczona przez spółki samorządowe to

" CIOS W BOLESŁAWIECKICH PRYWACIARZY " --- taki zamysł prezentował pan prezydent gdy otwierano restaurację w BOK-MCC

To właśnie dlatego przed wyborami oświadczyłem że " JESTEM LEPSZY OD PIOTRA ROMANA "

Ja nie występuje ani nigdy nie wystąpił bym przeciw mieszkańcom Bolesławca .Ja nigdy nie doprowadzał bym do ich zadłużania.
Życie szybko mija i nie można poświęcać jednego pokolenia na zaspokajanie swoich zachcianek i pragnienia trwania przy władzy.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2015r. o 21:14
skorn napisał(a): Panie Roman, bierz się pan za droge rowerową na Grodziec. Starczy tych obiektów wodnych w mieście.


i to jest super pomysł ! bo z tymi " basenami" czy tam "sadzawkami" to im chyba o...ło :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dupaslonia niezalogowany
1 maja 2015r. o 21:16
dobra jaka cena za saunę lub samą kąpiel w basenie solanowym ?? niestety na stronie brak informacji !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2015r. o 9:08
te ceny to chyba dla niemców są do przyjęcia bo nie dla mojej babci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 maja 2015r. o 10:20
~ napisał(a): te ceny to chyba dla niemców są do przyjęcia bo nie dla mojej babci


Zwykli " PO PIERWSZE MIESZKAŃCY " mają spłacać długi magistratu i patrzyć przez szybkę jak państwo ORAZ OBCOKRAJOWCY się kuruje w SPA nabijając kasę samorządu.

To jawne pogwałcenie wolnego rynku.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.