Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Od dziś miasto zajmuje się... peelingiem stóp i depilacją pach
~Edyta niezalogowany
2 maja 2015r. o 11:39
Byłam wczoraj i co zauważyłam że w basenie pojawiła się rdza! !!!!!!!!!!!!!Woda pod prysznicem nie spływa KLAPA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie od dziś niezalogowany
2 maja 2015r. o 11:56
Miasto nie powinno czerpać korzyści z tego co nie jest ich majątkiem i z takich gałęzi gospodarki, którymi powinni zarządzać wyłącznie prywatni przedsiębiorcy. Ale jak zliczyć, są to co roku wielomilionowe zyski do budżetu gminy ze spółek miejskich np. TBS, bo zarządzają wspólnotami mieszkaniowymi, albo z depilacji pach czy stóp, bo te winny być wykonywane przez prywatne gabinety kosmetyczne. Nie mieści się w głowie do czego może jeszcze posunąć się samorząd ? Z każdej takiej działalności odprowadzane są bardzo duże podatki, które przekładają się także na pensje urzędników i ich ilość. Panie Prezydencie Romanie żeby restauracje były prowadzone przez Gminę Miejską Bolesławiec ??? To swego rodzaju zamach na przedsiębiorców, aby nie mogli utrzymać swoje rodziny, bo urząd niestety zabiera im klientów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2015r. o 14:51
Otwarcie obiektu to wyglądało jak otwarcie LIDLA kiedy dadzą jakiś towar.Zamiast dyrektora otwierał kierownik masakra jak to śmiesznie wyglądało w telewizji on nawet nie umiał się wypowiedzieć wstyd taki obiekt a otwarcie do bani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emerytka niezalogowany
2 maja 2015r. o 18:54
Byłam na "testowaniu" basenu we wtorek. Po wejściu do wody wydawało mi się, że trochę za mocno czuć chlor (tak jakoś mnie podduszał). Po powrocie do domu nie mogłam zmyć tego wrednego zapachu. Następnego dnia (mimo kąpieli) jeszcze czułam ten chlorowy smrodek. Dzisiaj po raz trzeci wyprałam kostium kąpielowy ale i tak czuć go chlorem. i jakoś tak lekko wypłowiał. Wobec powyższego myślę, że ktoś z chemią lekko przesadził. A może normy chlorowania są lekko za wysokie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2015r. o 19:07
~emerytka napisał(a): Byłam na "testowaniu" basenu we wtorek. Po wejściu do wody wydawało mi się, że trochę za mocno czuć chlor (tak jakoś mnie podduszał). Po powrocie do domu nie mogłam zmyć tego wrednego zapachu.

Żaden tester się nie skarżył, tylko ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2015r. o 21:08
~emerytka napisał(a): Byłam na "testowaniu" basenu we wtorek. Po wejściu do wody wydawało mi się, że trochę za mocno czuć chlor (tak jakoś mnie podduszał). Po powrocie do domu nie mogłam zmyć tego wrednego zapachu.

Żaden tester się nie skarżył, tylko ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2015r. o 22:20
PanM napisał(a):
~ napisał(a): te ceny to chyba dla niemców są do przyjęcia bo nie dla mojej babci


Zwykli " PO PIERWSZE MIESZKAŃCY " mają spłacać długi magistratu i patrzyć przez szybkę jak państwo ORAZ OBCOKRAJOWCY się kuruje w SPA nabijając kasę samorządu.

To jawne pogwałcenie wolnego rynku.


przykre ale to fakt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
2 maja 2015r. o 22:29
Nie oszukujmy się ,ale przeciętnego emeryta nie będzie stać na korzystanie z tego obiektu.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.