Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gliniady w tym roku nie będzie
~ niezalogowany
3 maja 2015r. o 13:55
Sprawa gliniady nie jest warta dalszej dyskusji. Są ważniesze i ciekawsze sprawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2015r. o 13:58
~ napisał(a): Sprawa gliniady nie jest warta dalszej dyskusji. Są ważniesze i ciekawsze sprawy.
najważniejsze jest to że święto ceramiki nabierze powagi która jej się należy,bez taplania się w glinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2015r. o 15:27
~ napisał(a):
~ napisał(a): Sprawa gliniady nie jest warta dalszej dyskusji. Są ważniesze i ciekawsze sprawy.
najważniejsze jest to że święto ceramiki nabierze powagi która jej się należy,bez taplania się w glinie.


O to,to,to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
3 maja 2015r. o 20:02
Moim zdaniem porazka ,impreza która jest doceniona przez National Geographic Travel jako jedna z ciekawszych w Europie nie jest uznawana przez wiele osób u nas w samym Bolesławcu :(

Ja wychodze z założenia,ze jak komus sie to nie podoba ,to ok.niech nie przychodzi ,niech sobie nie lubi ,ale gadanie,ze to dno,ze bezsens itp. to bzdura ,bo glinoludy sa zapraszane w różne rejony swiata jako atrakcja i to że sa dużą i oryginalną atrakcją nie podlega żadnej dyskusji i tyle !! !!

Gratuluje odważnej decyzji o tym,że Gliniada opuści Bolesławiec ,ale jak sie na nia pluje i ma w głebokim dupiu jej sens i niedoinwestowuje sie najwiekszej atrakcji BŚC to się nie dziwie iz ma sie dość :(

To tak jakbym ja stwierdził,że opera nie ma sensu i to dziadostwo ,tylko dlatego że nie jestem fanem opery ...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niereemigrant niezalogowany
3 maja 2015r. o 20:10
Dla tych d**ków rządzących naszym ciemnogrodem liczą się tylko bałakańskie rytmy, kolo, pecenica i odbicie własnego ryja w lusterku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~soldat niezalogowany
3 maja 2015r. o 21:37
szkoda że nie będzie gliniady ;( chciałem w tym roku sam utaplac się razem z synkiem i przejść miasto z glinoludami. Uważam że zamiast kolejnej bałkańskiej kapeli powinna się znaleźć kasa na GLINIADĘ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2015r. o 21:53
hemi napisał(a): Moim zdaniem porazka ,impreza która jest doceniona przez National Geographic Travel jako jedna z ciekawszych w Europie nie jest uznawana przez wiele osób u nas w samym Bolesławcu :(

Ja wychodze z założenia,ze jak komus sie to nie podoba ,to ok.niech nie przychodzi ,niech sobie nie lubi ,ale gadanie,ze to dno,ze bezsens itp. to bzdura ,bo glinoludy sa zapraszane w różne rejony swiata jako atrakcja i to że sa dużą i oryginalną atrakcją nie podlega żadnej dyskusji i tyle !! !!

Gratuluje odważnej decyzji o tym,że Gliniada opuści Bolesławiec ,ale jak sie na nia pluje i ma w głebokim dupiu jej sens i niedoinwestowuje sie najwiekszej atrakcji BŚC to się nie dziwie iz ma sie dość :(

widzisz Hemi wladze naszego mista maja w d..ie impreze ktora sciagala ludzi na to widowisko, za to pobudowali nam zbiornikow wodnych i spa, dlaczego nie powiedza publicznie ile miasto ma długow przez te idiotyczne inwestycje. Dla mnie gliniada byla byla fajna pozytywna impreza.....zostanie tylko parada ceramiczna z zakladow w ktorych ludzie zapieprzaja na akord za psie pieniadze......ale impreza jest

To tak jakbym ja stwierdził,że opera nie ma sensu i to dziadostwo ,tylko dlatego że nie jestem fanem opery ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2015r. o 23:06
~niereemigrant napisał(a): Dla tych d**ków rządzących naszym ciemnogrodem liczą się tylko bałakańskie rytmy, kolo, pecenica i odbicie własnego ryja w lusterku.


albo na fejsbuku!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.