Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy warto jest zakładać sobie lokatę. Czy może inwestować w coś innego?

~konrad12344 niezalogowany
14 maja 2015r. o 10:26
~Bankacz napisał(a): Mam obecnie 100 tys.złotych.
W złoto za bardzo nie chce inwestować ponieważ trochę się interesowałem tematem i ogólnie teraz się to odradza. Z uwagi na to,że ceny spadają i złoto jest na dość niskim poziomie.Poza tym nie interesuje mnie inwestycja na 20 lat ale na max rok albo dwa lata.


No to ładna sumka. Ile to zbierałeś? Bo przy zarobkach w Bolesławcu jest to raczej niemożliwe tutaj odłożenie takiej kasy :P

Jakiś czas temu czytałem,że Noble Bank oferuje dla takich wiekszych pieniędzy dobrze oprocentowane lokaty. Możesz się zorientować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~meritum bank niezalogowany
14 maja 2015r. o 10:58
prosze o kontakt doradze [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 maja 2015r. o 11:44
~Bankacz napisał(a): Mam obecnie 100 tys.złotych.
W złoto za bardzo nie chce inwestować ponieważ trochę się interesowałem tematem i ogólnie teraz się to odradza. Z uwagi na to,że ceny spadają i złoto jest na dość niskim poziomie.Poza tym nie interesuje mnie inwestycja na 20 lat ale na max rok albo dwa lata.


Tak. Teraz się odradza wchodzenia w złoto, a 2-3 lata temu gdy osiągnelo historyczne szczyty był oczywiście jak najlepszy okres...ludziska masowo kupowali, ponieśli olbrzymie straty, no ale ktos musi byc dawca kapitału, i ty widzę też nim właśnie jesteś.
W tej chwili jest dobry moment na zakup złota, tak ok 30 % wartości kapitału.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 maja 2015r. o 11:58
Lokata to strata czasu... Zarobek marny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Radek niezalogowany
14 maja 2015r. o 22:48
Inwestycja w surowce czy waluty jest bardziej ryzykowna niż w akcje na GPW bo to czysta spekulacja. Lokaty możesz otworzyć ale na tym nie zarobisz a pieniąðze powinny zarabiać same na siebie. Forex odpada zupełnie dla kogoś kto nawet w akcje nie inwestował, z pomocą dźwigni możesz stracić cały kapitał jednego dnia. Poza tym nie znam żadnego inwestora indywidualnego, który miałby pozytywny bilans na foreksie.
Najtańsze biuro maklerskie w tej chwili ma dbmakler. (jest jeszcze deGiro ale nie przekonałem się do niego jeszcze). Polecam również elementarz inwestora na fejsie. Złapiesz tam pewne podstawy. Życzę powodzenia:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 maja 2015r. o 23:11
z takim kapitałem to bym założył bank amber
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~freser niezalogowany
15 maja 2015r. o 8:58
~Bankacz napisał(a): Mam obecnie 100 tys.złotych.
W złoto za bardzo nie chce inwestować ponieważ trochę się interesowałem tematem i ogólnie teraz się to odradza. Z uwagi na to,że ceny spadają i złoto jest na dość niskim poziomie.Poza tym nie interesuje mnie inwestycja na 20 lat ale na max rok albo dwa lata.


Ja jednak odłożyłbym to na lokatę.Jesli nie znasz się na inwestowaniu to szkoda abyś to stracił.
A potem zastanawiałbym się na otwarciem jakiegos biznesu. Lokata nie jest do zarabiania ale po prostu chroni pieniadze przed inflacją. Jeśli trzyma się je ot tak bez zadnego oprocentowania to jednak potrafią bardzo dużo stracić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pobożny niezalogowany
15 maja 2015r. o 10:39
Ja zainwestwałbym w życie wieczne,tzn. przekazałbym mojemu proboszczowi całą kwotę w intencji zbawienia.
Inną możliwością jest zainwestowanie w cukier,drożdże i aparaturę we wiadomym celu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza