Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry fryzjer damski.

7878
#ojciec nieaktywny
19 maja 2015r. o 10:32
Czy znacie w naszym mieście dobrego fryzjera/fryzjerkę damską? Żona chciałaby zmienić swą fryzurę, ale jak obserwuje reakcje i wygląd koleżanek po odwiedzinach u "fachowców", to woli nie ryzykować noszeniem czapki w lecie.Niektóre młode fryzjerki chyba eksperymentują na klientkach, bo raczej w szkole takich dziwadeł i zniszczeń na głowie nie uczą. Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 maja 2015r. o 11:06
Ja tam odradzam salon na rynku na manchatanie. Pani taka blondynka jak mnie scinala to miała taka minę a Boba jakiego mi zrobila maskra od tamtej pory wole sobie sama włosy podcinac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 maja 2015r. o 11:36
Ul. Wańkowicza 37c :) polecam jak najbardziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 maja 2015r. o 11:40
Ul. Wańkowicza 37c :) polecam jak najbardziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klientka niezalogowany
19 maja 2015r. o 11:40
"Sensuelle" Salon Fryzjerski
tel. kom. 519 767 178
ul. Zgorzelecka 37
59-700 Bolesławiec
woj. dolnośląskie

Polecam z całego serca świetna fryzjerka chodzę do niej od lat.Sama mam TRUDNE włosy ale Kasia potrafi doprowadzić je do porządku. Jeździ na szkolenia kursy nie klepie tego czego nauczyła sie w szkole lata temu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 maja 2015r. o 11:43
Ul. Wańkowicza 37c :) polecam jak najbardziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 maja 2015r. o 11:44
Ul. Wańkowicza 37c :) polecam jak najbardziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 maja 2015r. o 12:01
Długo chodziłam do p. Magdy. Zakład przy ul. Małachowskiego. Włosy ścinała zawsze perfekcyjnie. Często mi się zdarzało, że w pracy, mając kontakt z obcymi ludźmi, pytali mnie, gdzie ścinam włosy. Słyszałam wiele komplementów. Niestety, kilka razy zdarzyło mi się pocałować klamkę w godzinach otwarcia. Nawet po telefonicznym umówieniu się na konkretną datę i godzinę, fryzjerki nie było. Kiedy kolejny raz, zastałam zamknięte drzwi bez kartki i żadnej informacji, stwierdziłam, że jest to strata czasu. Nie jestem odosobnionym przypadkiem, wiele moich koleżanek po kilku takich akcjach zrezygnowało z jej usług.
A bardzo mi szkoda, bo jako fryzjerka, robiła porządną robotę.
Może teraz coś się zmieniło i może warto tam zajrzeć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.