Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry fryzjer damski.

~domi niezalogowany
19 maja 2015r. o 18:04
z bc nie mogę niestety nikogo polecić. Mama biegała po fryzjerach w bc jak jej poszła na macierzyński. To była jedna wielka masakra.... Z czystym sumieniem polecam Anie Anioł z nowogrodzca. Zna sie dziewczyna na swojej pracy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 maja 2015r. o 18:33
~ napisał(a): Ja tam odradzam salon na rynku na manchatanie. Pani taka blondynka jak mnie scinala to miała taka minę a Boba jakiego mi zrobila maskra od tamtej pory wole sobie sama włosy podcinac

I gdzie ty tam blond fryzjerkę widziałaś ?? :>
Jedna czarna, druga szatynka... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~asia niezalogowany
19 maja 2015r. o 18:51
odradzam justyne ze studia a2,porazka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
20 maja 2015r. o 11:30
Wygląda na to że w naszym mieście nie ma już profesjonalnej fryzjerki, tylko pogoń za kasą i ryzyko katastrofy na głowie. To może w innym mieście, niedaleko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
20 maja 2015r. o 11:55
Witam !
ja korzystam z usług p.Uli . Jestem zadowolona z jej profesjonalnego podejścia do każdego mojego "planu" ,co nowego wymyślić... potrafi podpowiedzieć , co będzie pasowało ,a co nie , czy dany kolor wyjdzie na włosach... Podpowiada mi na temat pielęgnacji włosów ,czego używać i jak. Cała moja rodzina i znajomi korzystają z jej usług.. mam do Niej 100 % zaufania.
jeżeli ktoś byłby zainteresowany to proszę o info...
pozdrawiam Ania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grdhbd niezalogowany
20 maja 2015r. o 12:01
A gdzie ta P. Ula przyjmuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paulinne - APEL DO FRYZJERÓW niezalogowany
20 maja 2015r. o 12:06
km jest pani Ula? może jakieś konkrety?
ja zapisalam sie wczoraj do A2, nie wiem do ktorej... ale kolezanka gorąco je polecala, zresztą ma całkiem nieźle ścięte włosy. Mówi, że tam bez wahania oddała by się tam pod nożyczki każdej.
Zawsze chodziłam do salonu do Lwowka, ale nigdy mi to do konca nie odpowiadalo. Bo co to za fryzjer, ktory widzi Cię i mówi "prosze do mycia..." zaraz zaraz, a moze prosze obejrzec moje wlosy? ich kondycje? odrost? zapytac sie, jaki chcemy efekt? troche zaangazowania? czy wy na mokro tak wszytsko od razu widzicie, omnibusy?
jak sie oglada te programy w ktorych stylisci ratuja podupadle salony to jest kardynalny, podtsawowy błą na ktory oni reagują alergią - sadzanie od razu do mycia. Mam wrazenie, że tym frzjerom tereaz wszystko obojetne, siadlabym z wlosami do pasa i kazala sie opitolic na lyso to bez wiekszego zaskoczenia odpalilyby maszynke...
:/
czekam na więcej opinii
:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
20 maja 2015r. o 12:18
Gdzie najlepiej farbuja włosy na blond żeby nie był zołty cena nie gra roli:) aby tylko było profesjonalnie i żebyklientka bbyła zadowolona :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.