Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mieszkańcy się organizują
~wyborca Kukiza niezalogowany
20 maja 2015r. o 9:18
Blackjack napisał(a): A już myślałem że samozwańczy "Robinchudł" dał sobie spokój, a tu proszę .... Ludziom to się nudzi.


Widzę że samozwańczym kundelkom Relicha puszczają nerwy ,spokój to ty sobie daj miernoto Blackjack :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2015r. o 13:34
Burmistrz tyle ma za uszami że koniecznie trzeba patrzeć mu na rączki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
20 maja 2015r. o 14:21
~wyborca Kukiza napisał(a):
Blackjack napisał(a): A już myślałem że samozwańczy "Robinchudł" dał sobie spokój, a tu proszę .... Ludziom to się nudzi.


Widzę że samozwańczym kundelkom Relicha puszczają nerwy ,spokój to ty sobie daj miernoto Blackjack :P


Miernota to cię spłodziła.
Relichta to ja na oczy jeszcze nie widziałem..... i mam to gdzieś. Śmieszy mnie tylko wieczne biadolenie jak to wasz burmistrz wszystko robi źle.
A to bratki posadził nie takie, a to mur źle zabezpieczył, a to "klocków" nie chce odbierać z oczyszczalni, drogi gdzieś na zad... nie zrobił. Dzbanek też nie taki itd, itp...
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkich zadowolił....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2015r. o 14:28
Jak go spotkasz zrób mu loda :P :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
20 maja 2015r. o 14:47
~ napisał(a): Jak go spotkasz zrób mu loda :P :P :P :P

Wystarczy że twoja mama mu robi

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2015r. o 15:16
Ja wiem ,że to Stowarzyszenie nie będzie wszystkim odpowiadało. Ale ja osobiście chciał bym być w urzędzie ,który ma mi służyć pomocą i radom obsłużony szybko i kompetentnie. Urzędnik powinien być merytorycznie przygotowany do zawody i swoją wiedzą życzliwie pomagać w załatwianiu wszelkich spraw. A nie Pan Urzędnik , naburmuszony opryskliwy ,wydający dokumenty wprowadzające w błąd i najlepiej zwalić wszystko na interesanta i jeszcze obciążyć go finansowo. A jak skrytykujesz urzędnika to trafisz do więzienia. Po to jest powołane to Stowarzyszenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
20 maja 2015r. o 15:23
~ napisał(a): Ja wiem ,że to Stowarzyszenie nie będzie wszystkim odpowiadało. Ale ja osobiście chciał bym być w urzędzie ,który ma mi służyć pomocą i radom obsłużony szybko i kompetentnie. Urzędnik powinien być merytorycznie przygotowany do zawody i swoją wiedzą życzliwie pomagać w załatwianiu wszelkich spraw. A nie Pan Urzędnik , naburmuszony opryskliwy ,wydający dokumenty wprowadzające w błąd i najlepiej zwalić wszystko na interesanta i jeszcze obciążyć go finansowo. A jak skrytykujesz urzędnika to trafisz do więzienia. Po to jest powołane to Stowarzyszenie.


No i brawo, władzę trzeba kontrolować, wtedy wydajniej pracuje, mnie osobiście mocno denerwuje wieczne narzekanie na Burmistrza, o byle pierdołę, czepianie się.
Trzeba uszanować tą większość która na niego po raz kolejny zagłosowała.
Jeżeli będzie to merytoryczna "kontrola" urzędników to myślę że zdobędziecie poparcie wśród mieszkańców.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2015r. o 15:37
CZYTELNICY INFORUMJĄ! :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza