Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mieszkańcy się organizują
~ niezalogowany
20 maja 2015r. o 15:38
Za dużo rumu? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2015r. o 21:00
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a): Jak go spotkasz zrób mu loda :P :P :P :P

Wystarczy że twoja mama mu robi





Moja mama nie żyje 20lat za to twoja robi wszystkim lumpom z Bolca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
20 maja 2015r. o 21:09
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a): Jak go spotkasz zrób mu loda :P :P :P :P

Wystarczy że twoja mama mu robi





Moja mama nie żyje 20lat za to twoja robi wszystkim lumpom z Bolca.

Tato lump ci opowiadał? ....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2015r. o 10:26
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a): Jak go spotkasz zrób mu loda :P :P :P :P

Wystarczy że twoja mama mu robi





Moja mama nie żyje 20lat za to twoja robi wszystkim lumpom z Bolca.

Tato lump ci opowiadał? ....

Twój tato menel :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2015r. o 18:14
zamiast wpisywać te nie istotne słowa lepiej cieszyć się ,że są ludzie ,którzy poświęcają swój czas i podejmują działania w kierunku normalizacji kontaktów Urzędy a Obywatel. Na tym się trzeba skupić bo potem czytamy ,że "urzędnik tak czy inaczej mnie skrzywdził".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2015r. o 20:11
Największym dramatem dla Państwa jest doprowadzenie do utraty zaufania do jego organów. Jeżeli nie ma kontroli społecznej nad urzędnikami administracji rządowej ani samorządowej może to doprowadzić do tak zwanej anarchii. Dla tego dobrze ,że są takie organizacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~optymista niezalogowany
21 maja 2015r. o 21:58
Myślę że to stowarzyszenie będzie działało zgodnie ze statutem i dla dobra Burmistrza jak i mieszkańców .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie to veto niezalogowany
21 maja 2015r. o 23:54
veto skończy jak wasza rada.A nawet nie zacznie.Teraz po wyborach jakiś czas można pokozaczyć .Przed wyborami szybko to zneutralizują.Pan Piotr nie potrafi wspólpracować z innymi.To samotnik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza