Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cisza wyborcza
~CNC niezalogowany
23 maja 2015r. o 10:10
~ta napisał(a): Cisza wyborcza to kretyński pomysł z czasów głębokiej komuny. A poza tym mogę - nawet w ramach tych idiotycznych przepisów - mówić i pisać, kogo popieram. A popieram Andrzeja Dudę.


popierać to sobie możesz nawet i radio trwam , co nie znaczy ze nas to interesuje !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2015r. o 10:14
w kościele też będzie cisza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ii niezalogowany
23 maja 2015r. o 10:57
~ napisał(a): w kościele też będzie cisza?

Mam nadzieję, że nie. Skoro sądy w trybie wyborczym działają tylko do 16 w piątek i od poniedziałku wznawiają działalność, to mam nadzieję, że w kościołach wyraźnie powie się, że szajka peowska chce oszustwem utrzymać się przy władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kazik niezalogowany
23 maja 2015r. o 11:42
~ii napisał(a):
~ napisał(a): w kościele też będzie cisza?

Mam nadzieję, że nie. Skoro sądy w trybie wyborczym działają tylko do 16 w piątek i od poniedziałku wznawiają działalność, to mam nadzieję, że w kościołach wyraźnie powie się, że szajka peowska chce oszustwem utrzymać się przy władzy.


A ty z jakiej szajki jesteś deb...?, jest cisza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2015r. o 15:28
~ta napisał(a): Cisza wyborcza to kretyński pomysł z czasów głębokiej komuny. A poza tym mogę - nawet w ramach tych idiotycznych przepisów - mówić i pisać, kogo popieram. A popieram Andrzeja Dudę.

zglaszam ten post na policje, powod - zlamanie ciszy wyborczej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2015r. o 15:30
i odstrzegam ze beda kazdy lamiacy cisze post zglaszal
kary grzywny moga byc spore
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 maja 2015r. o 16:09
Trzeba mieć nie po kolei w głowie, by czyjeś posty zgłaszać na policję.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2015r. o 16:10
~ napisał(a): i odstrzegam ze beda kazdy lamiacy cisze post zglaszal
kary grzywny moga byc spore


błaaaeeeeeaaaa fuj :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego