Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cisza wyborcza
13547
#Skaut nieaktywny
23 maja 2015r. o 23:09
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):
~zina napisał(a):
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):
~zina napisał(a): Bydło zawsze będzie się wychylało / bo niema rozumu / nawet podczas ciszy - tj. tzw. ,,kultura'' .


Bądź lepiej niema :-) nim coś chlapniesz, bo faktycznie nie masz rozumu:-)


Akurat wystawiłaś/eś sobie świadectwo obiektywności, w przeciwieństwie do ciebie to mam rozum i nie chlapię.


Kończąc, iż cisza obowiązuje :-) to w swoim rozumku zapisz sobie, że NIE Z CZASOWNIKIEM PISZEMY ROZŁĄCZNIE, paniała? Będzie to zapewne szansa na lepsze Twe świadectwo.....:-)


Zanim zaczniesz kogoś pouczać to sam naucz się poprawnej polszczyzny. Nie mówi ani nie pisze się "twe" świadectwo. "Twe" oznacza przynależność osobistą, cielesną. Może być "twe serce" "twe usta" itp. ale nie "twe świadectwo" ani "twe buty" itp. :D :P

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
23 maja 2015r. o 23:35
~ napisał(a):
eto napisał(a):
~ napisał(a):
~ta napisał(a): Cisza wyborcza to kretyński pomysł z czasów głębokiej komuny. A poza tym mogę - nawet w ramach tych idiotycznych przepisów - mówić i pisać, kogo popieram. A popieram Andrzeja Dudę.

zglaszam ten post na policje, powod - zlamanie ciszy wyborczej


Cisza nie obejmuje takich stwierdzeń, bo ten ktoś nie agituje tylko pisze kogo on popiera. Nie pisze, żeby inni popierali Dudę.
Chociaż ja też popieram Dudę. :D :D

Nie ma to wpływu na decyzję innych.Dopisane 23.05.2015r. o godz. 22:44:"Cisza wyborcza – okres, w którym pod groźbą kary zabroniony jest jakikolwiek sposób agitacji. Z założenia cisza wyborcza ma być czasem, w którym obywatele, po kampanii, mogą zastanowić się, jakiego chcą dokonać wyboru.

Zakazem objęte są wszelkie wystąpienia polityczne, manifestacje, audycje radiowe i telewizyjne z udziałem kandydatów, publikacje na ich temat, czy naklejanie plakatów. Zabronione jest także publikowanie sondaży wyborczych."


pisanie na kogo sie zaglosuje to rowniez agitacja, bo sugerujesz innym na kogo glosowac

takze twoj post rowniez zglaszam


A zgłaszaj sobie i naucz się czytać ze zrozumieniem :P :P :P
ORMOWCU :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 maja 2015r. o 0:06
:)
[img=1432418756_xy9gy1r.jpg]

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
24 maja 2015r. o 7:45
Skaut napisał(a):
Zanim zaczniesz kogoś pouczać to sam naucz się poprawnej polszczyzny. Nie mówi ani nie pisze się "twe" świadectwo. "Twe" oznacza przynależność osobistą, cielesną. Może być "twe serce" "twe usta" itp. ale nie "twe świadectwo" ani "twe buty" itp. :D :P

Doprawdy? :D , „ twe” jest skróconą formą „twoje".
http://sjp.pwn.pl/slowniki/zaimek%20dzier%C5%BCawczy.html

zaimek dzierżawczy - «zaimek wskazujący na przynależność czegoś lub kogoś do danej osoby lub rzeczy»

Pozdr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2015r. o 8:20
"pisanie na kogo sie zaglosuje to rowniez agitacja, bo sugerujesz innym na kogo glosowac

takze twoj post rowniez zglaszam"


SPRZEDAWCZYK I JUŻ WIADOMO NA KOGO GŁOSUJE !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2015r. o 8:35
Fajne posty niektórych przygłupów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
24 maja 2015r. o 11:40
jak ja mogę pójść na drugą ture wyborów [czyt.ustawka]i głosować ?na kogo?skoro mój kandydat nie wszedł do niej drugiej tury.głosowałem na Pawła Kukiza i tego będe się trzymał.druga tura to zagrywka robienie z ludzi baranów.gdyby wybory mogły coś zmienić to były by zabronione.władze boją się tylko krwawych buntów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca , czas na decyzję . niezalogowany
24 maja 2015r. o 11:57
~ napisał(a):
~ta napisał(a): Cisza wyborcza to kretyński pomysł z czasów głębokiej komuny. A poza tym mogę - nawet w ramach tych idiotycznych przepisów - mówić i pisać, kogo popieram. A popieram Andrzeja Dudę.

zglaszam ten post na policje, powod - zlamanie ciszy wyborczej


napisanie deklu ,ze on kogos popiera , to nie oznacza ,ze ty deklu nie rozumiesz , ale on popiera q nie agituje kogo masz wybierać . Obaj kandydaci maja równe szanse , a jakie okaze się po 21 !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo