Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cisza wyborcza
~ niezalogowany
24 maja 2015r. o 12:34
no już wiadomo na kogo głosować? jest już po12-ej. ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
24 maja 2015r. o 12:43
moze to plotka
"arek (08:05)

Nie to zebym sie czepiał ale mam pytanko. W lokalu wyborczym w Warszawie nr 160, zostałem dopisany do listy dodatkowych wyborców. Problem w tym ze karta na ktora zostałem wpisany w zaden sposob nie była ani osteplowana ani podpisana. Na moje stwierdzenie, że to dziwna sytuacja. Pani powiedziała,ze takie dostali wytyczne i dodatkowej listy sie nie podbija...? Czy moze ktos zorientowany odpowiedziec czy to prawda czy nie. Z góry dziekuje za odpowiedz.

Ola (09:12)

@arek : Karta do głosowania musi być opieczętowana. Jeśli nie jest, to znaczy, że Twój głos nie będzie ważny. W takiej sytuacji należy bezwłocznie zawiadomić policję w celu spisania protokołu i zadzwonić na nr 534569592 i poinformować o sytuacji. Proszę sprawdzić swoje dane na liście, bo są przypadki, że ktoś np. głosuje za naszych członków z rodziny, którzy nie głosują. Dane powinny być na liście. W Warszawie w I turze była taka sytuacja, że dwie kamienice były dopisane do listy i figurowały fikcyjne nazwiska. Były też sytuacje, że jedna kratka była większa (fawozyzowany kandydat) - to taka sztuczka psychologiczna. Ważne jest właściwe posatwienie znaku x. Jeśli będzie źle postawiony, poprawiany, komisja może takiej karty nie uznać. Jeśli nie ma nas na liście, jeśli zauważymy braki - należy wzewać policję. Spisanie protokołu to najważniejsza sprawa z takiej sytuacji, bo wtedy komisja nie ukryje już żadnego faktu. Powodzenia."

a moze nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cisza niezalogowany
24 maja 2015r. o 13:23
Byłem a Warszawie a piszę na bolesławieckim portalu, to się nazywa mieszać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
24 maja 2015r. o 21:03
dzisiejsza sytuacja jest dowodem na to,że cisza wyborcza jest idiotyzmem,bo gdyby lokal wyborczy spłonął wraz z urną wyborczą to cisza trwała by chyba w nieskończoność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 maja 2015r. o 21:07
może nie..
za tydzień byśmy mieli trzecią turę :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2015r. o 21:11
~cisza napisał(a): Byłem a Warszawie a piszę na bolesławieckim portalu, to się nazywa mieszać.
Ty mieszasz. Widzisz, że jest tam cudzysłów. To pisał mieszkaniec Warszawy na innym portalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 maja 2015r. o 22:23
wiem jedno...
jak wygra .......-jutro jadę do pracy :)
jak wygra ........jutro-
też jadę do pracy :D

jak wygra .....będę miał świetny humor :)
jak wygra ...... będę miał nie gorszy :D a kto wie czy nie lepszy :D

a co do tej babinki...
''zeszła'' przed czy po zagłosowaniu? to ważne ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 maja 2015r. o 23:01
Tak czy owak, z takiego powodu nie powinno się przedłużać ciszy wyborczej, która sama w sobie jest absurdem. Babka kipnęła w lokalu wyborczym na jakims wygwizdowie, więc 30 mln Polaków musi czekać 1,5 godziny dłużej na wyniki ; /

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza