Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybraliśmy nowego prezydenta
13547
#Skaut nieaktywny
26 maja 2015r. o 17:47
Pannazdzieckiem napisał(a):
Skaut napisał(a):
A czy mógłbyś Panno podać choć jeden przykład państwa na świecie, gdzie nie ma podatków i funkcjonuje ta "lepsza" od demokracji anarchia i z którego to państwa Polska winna wziąć przykład.


Nie mogę Skaucie. Neoliberalizm panoszy się wszędzie na tej pięknej i nieszczęśliwej planecie. Jedyna nadzieja w Putlerze i Jego " wielowymiarowej przestrzeni życiowej" dla każdego :) Jak słusznie Lem zauważył : " demokracja , to rządy głupców sterowanych przez intrygantów " i wobec takiego stanu rzeczy , absolutnie wszystko , jest lepszym rozwiązaniem dla Polski. Nawet anarchia. A co się stanie , gdy portugalscy właściciele biedronki , niemieccy właściciele kerfura i angielscy właściciele tesków zmówią się ze sobą i przestaną dostarczać żarcie ? A trzeba Ci wiedzieć , że każda korporacja ma tylko jednego właściciela , pomimo tłumu akcjonariuszy. Neoliberalny świat , to nie jest moje marzenie :)
A wracając do rzeczy, ciekawym , czy nowy prezydent będzie chciał odzyskać władzę nad pieniądzem , czy też dalej będzie betonował system. Czas pokaże. Ale oczyma wyobraźni widzę Kukiza jak mówi na sejmowej ambonie : Polacy nie gęsi i swój pieniądz mają. Zmiana Konstytucji w paragrafie 220 i basta ! Bo nadchodząca właśnie zmiana prokuratorów , urzędników, sędziów i pozostałych aparatczyków systemu , to zmiana kosmetyczna. Odsuwamy jedne świnie od koryta , a na ich miejsce przychodzą następne. Jak słusznie zauważa pan Michalkiewicz : " wiele trzeba się natrudzić i wiele zmian wprowadzić , aby nic się nie zmieniło "
Jeśli Dudek okaże się facetem z jajami i będzie słuchał nie tylko Kaczora , ale również Mądrych , to się karnę do warszawki i piwo Mu postawię. Jak anarchia , to anarchia :D

Miłego :)


No, niestety Panno, rozczarowujesz mnie z każdym postem coraz bardziej. Sam widzisz, że Twoje pomysły nie są warte funta kłaków. Upatrywałem kiedyś w Tobie partnera do ciekawych polemik. Niestety po "wyciśnięciu" Twoich postów z wody praktycznie nie zostaje nic. Miałkość gazetowych argumentów i "fantasy" koncepcje i zwykłe pitolenie. Poważnie polemizować nie ma z czym. Epatowanie przez Ciebie brakiem matury traktowałem jako niezłą prowokację ale teraz widzę że chyba byłeś szczery. Sięgasz granic nudy, śmieszności i poziomu pewnego "pana...". Szkoda. Bye, bye. ;(

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
26 maja 2015r. o 21:06
Powiedzcie mi o co chodzi z tym PIS ,dlaczego ludzie się tak boją>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~janusz niezalogowany
26 maja 2015r. o 21:59
Blackjack napisał(a):
~obywatel bc napisał(a): czy głosujący na Pana Dudę w pełni akceptują np premiera Kaczyńskiego ( bo już takie propozycje i plan na jesień od Beaty Szydło padają)?? Czy uważacie że Kaczyński były dobrym premierem?? ( osobiście uważam ze byłaby to porażka)

No i co z tego? Idą po zwycięstwo. Ja będę głosował jesienią za PiS lub Kukiza.
Jedno wiem, za Po na pewno nie .
Kaczyński ma swoje fobie, ale jedno mi się u niego podoba, nie słyszałem aby się wywyższał, rozpierdzielał kasę państwową na obiadki i kolacyjki... Bardzo mi się podobało jak wywalił posłów z klubu za kilometrówki.
PO tego nie zrobiło, sprawa została zamieciona.
Wybór jest dla mnie oczywisty.

Też myślę, że Kaczyński jest na swój sposób uczciwy (i piszę to bez ironii). Ale co do kasy to sprawdź Blackjacku ile idzie rocznie kasy na ochronę Prezesa po wielu latach jego premierowania kiedy to formalnie ta ochrona mu się nie należy (więc nie sprawuje jej BOR). W roku 2013 kosztowała rocznie milion złotych i była opłacana z pieniędzy, jakie PIS otrzymuje od skarbu państwa na działalność partyjną. Po raz pierwszy w roku 2015 mówi się, że koszty jej się zmniejszą ale to się okaże na koniec roku.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hmm niezalogowany
26 maja 2015r. o 22:38
~a napisał(a): Powiedzcie mi o co chodzi z tym PIS ,dlaczego ludzie się tak boją>


Ty nigdy Niesiołowskiego nie słuchałeś? Już Ci mówię, Kaczor stale próbuje nam Polskę podpalić. Tylko PO może go powstrzymać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
26 maja 2015r. o 23:06
~hmm napisał(a):
~a napisał(a): Powiedzcie mi o co chodzi z tym PIS ,dlaczego ludzie się tak boją>


Ty nigdy Niesiołowskiego nie słuchałeś? Już Ci mówię, Kaczor stale próbuje nam Polskę podpalić. Tylko PO może go powstrzymać!


ha ha ha

Zapomniałeś podpisać się :D

Członek :D PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
26 maja 2015r. o 23:07
ci co oddali nieważny głos raczej nie są wliczani do tych którzy są przeciw wszystkim kandydatom. takich było 250 tys, o tym nikt nie dyskutuje. tych co byli przeciw było jakies 10 mln z 14 mln którzy nie glosowali w 2 turze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
26 maja 2015r. o 23:12
eto napisał(a): Prezydent elekt. :) :)

[img=1432582435_bp44k3g.jpg]


Dobrze, że Duda przeszedł, bo kiedy Komorowski chciał iść na emeryturę?
Prezydent to nie jest funkcja dożywotnia, nie musicie się urzędnicy nikogo obawiać, chyba, że coś macie na sumieniu, o ile w ogóle je macie (sumienie).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 0:03
Dla Dudy żarty się skończyły. Nadszedł czas realizacji obietnic !! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.