Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybraliśmy nowego prezydenta
~Iza niezalogowany
27 maja 2015r. o 5:57
Rozumiem, że jeszcze przed zaprzysiężeniem oczekujesz realizacji obietnic? Ależ jesteś niecierpliwy/a. :D

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 maja 2015r. o 6:25
Skaut napisał(a):
No, niestety Panno, rozczarowujesz mnie ...


Przecież ja się nie pcham na Twojego przyjaciela , Skaucie :) Nigdy z POpaprańcami nie miałem nic wspólnego i nie zamierzam. Nie zamierzam też komukolwiek imponować , piszę to , co myślę , bo żyjemy ponoć w " wolnym kraju ". Tylko nasi przodkowie w grobach się przewracają.

A wracając do rzeczy , czy jest na sali jeszcze ktoś , kto wierzy jeszcze , że prezydent elekt wprowadzi jakieś radykalne zmiany ... pro publico bono ?

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
27 maja 2015r. o 8:23
~ napisał(a): Dla Dudy żarty się skończyły. Nadszedł czas realizacji obietnic !! :D


Nie przejmuj się na pewno większą część zrealizuje, ale po wyborach do sejmu bo teraz PO będzie mu we wszystkim przeszkadzać.
To są ludzie z Krakowa a nie z Warszawy, czy z Gdańska, w Krakowie słowo to jest słowo.
Byłem w Krakowie wielokrotnie i jeżdżę po Polsce i uwierz mi w każdym regionie Polski ludzie są inni.
W niektórych miastach kłamie się notorycznie, w innych pieniądze w Spyrkasie i zawsze na nie czekasz ale zapłacą, a w innych tylko faktura dociera i na tym koniec. Pojedziesz szukać firmy a tam jakieś zawalenisko i nic poza tym, kłódka na bramie i pieniędzy już nigdy nie odzyskujesz.

W Krakowie i okolicach nigdy z czymś takim się nie spotkałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 8:38
Duda chyba się już modli żeby PiS nie wygrał, bo jeśli wygra to niczym nie będzie mógł wytłumaczyć czmu nie reałzuje swoich obietnic. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agent xl niezalogowany
27 maja 2015r. o 8:44
~ napisał(a): Duda chyba się już modli żeby PiS nie wygrał, bo jeśli wygra to niczym nie będzie mógł wytłumaczyć czmu nie reałzuje swoich obietnic. :D



Ale pieprzysz, byle co zjesz i byle co gadasz :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 10:09
Jestem przeciwnikiem PISIORÓW jednak w jesiennych wyborach do parlamentu oddam głos na Kaczora,i z niecierpliwością będę czekał na obniżenie wieku emerytalnego,500zł na każde dziecko, podwyższenia wolnej kwoty od podatku,podwyższenia najniższego wynagrodzenia do 2500zł netto.Jeśli to spełnią to zapiszę się do PIS. :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
27 maja 2015r. o 10:33
Skaut napisał(a):


A czy mógłbyś ........ podać choć jeden przykład państwa na świecie, gdzie nie ma podatków i funkcjonuje ta "lepsza" od demokracji anarchia i z którego to państwa Polska winna wziąć przykład.
Często piszesz że lubisz Mądrych Ludzi więc z pewnością oni Ci pomogą w szukaniu takiego przykładu. Jeślibyś jednak przypadkiem go nie znalazł to niestety będziesz musiał się zastanowić czy siebie też jeszcze lubisz.

Są takie państwa ;

Problem poziomu życia większości obywateli rozwiązują poprzez wysoką kwotę wolną oraz minimalną stawkę godzinową .
W Anglii kwota wolna to 1 000 funtów /5 000 PLN / Dwoje pracujących ma w domu do dyspozycji minimum 10 000 PLN .Dopiero potem zaczynają się podatki .I to tylko 10 % .
Jak widać można.W Polsce większość wypracowanego dobra przejmuje administracja i bezpowrotnie to marnuje.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 10:36
~ napisał(a): Jestem przeciwnikiem PISIORÓW jednak w jesiennych wyborach do parlamentu oddam głos na Kaczora,i z niecierpliwością będę czekał na obniżenie wieku emerytalnego,500zł na każde dziecko, podwyższenia wolnej kwoty od podatku,podwyższenia najniższego wynagrodzenia do 2500zł netto.Jeśli to spełnią to zapiszę się do PIS. :P :P :P



POpulistów to przyjmują w innej partii. Z tak prymitywnym myśleniem nie masz szans dostać się do PiSu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo